افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : تحلیلی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 2 فوریه , 2017 لینک کوتاه خبر :

پرده برداری از معامله های فسادآلود صهیونیست ها!

زیربحری

پایگاه خبری الیوم السابع اعلام کرد: برخی افسران نیروی بحری رژیم صهیونیستی در قضیه دریافت رشوه در معامله زیربحری های جرمنی با نتانیاهو شریک هستند.

 

شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی جزییات جدیدی از قضیه فساد و دریافت رشوه درباره خرید زیربحری های جرمنی که بنیامین نتانیاهو و افسران رژیم صهیونیستی در آن دست داشتند، نشر کرد.

 

بنابراین راپور، اسناد و مدارک جدیدی وجود دارد که نشان می دهد، شرکت جرمن تیسن کروپ سازنده زیربحری ها مبالغ زیادی به افسران رژیم صهیونیستی با عنوان هزینه های کاری پرداخت کرده است.

برپایه این راپور، بعد از دو دهه از رویکرد رژیم صهیونیستی به ساخت زیربحری در بندر کیل جرمنی، جزییات جدید نگران کننده ای از این معاملات بعد از اعترافات موشه یعالون وزیر سابق جنگ رژیم صهیونیستی فاش شده است.

بر اساس مدارک رسمی که آرییل مرگلیت عضو کنیست رژیم صهیونیستی در سال 2014 عیسوی و بعد از بررسی هایی که سازمان نظارت بر حساب های این رژیم در ساخت کشتی های جرمنی انجام داد، نشان می دهد که این شرکت جرمنی مبالغ هنگفتی رشوه به مقامات اردوی صهیونیستی در چوکات معامله زیربحری با تل آویو داده است.

شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که شرکت جرمنی این مبالغ را با استفاده از عنوان هزینه های کاری به افسران نیروی بحری اسراییل (رژیم صهیونیستی) با رتبه های مختلف پرداخت کرده تا به این وسیله بر پرداخت رشوه سرپوش بگذارد.

تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که هزاران مدرک وجود دارد که به زودی در جرمنی و برخی از آنها نیز توسط پولیس اسراییل (رژیم صهیونیستی) نشر خواهد شد.

نماینده کنیست رژیم صهیونیستی گفت که اکنون این مساله به تصمیم لوی څارَنوال تل آویو مربوط است که فرایند حقیقت یاب را به تحقیقات جنایی تبدیل کند.

وی افزود: تعدادی از شخصیت های اسراییلی (صهیونیستی) مانند نتانیاهو هم هستند که باید در این باره راپور دهند.

رسانه های رژیم صهیونیستی پیشتر اعلام کرده بودند که شرکت جرمنی تیسن کروپ در معاملات مشکوکی فرو رفته که شامل پرداخت رشوه به گروه های مختلف در سراسر جهان از جمله مقامات اسراییلی (صهیونیستی) برای معاملات فروش زیربحری هاست.

براساس آنچه رسانه های صهیونیستی فاش کرده اند، این رژیم یادداشت تفاهمی را برای خرید سه زیر بحری دلفین با این شرکت جرمنی در خفا، امضاء کرده است.

علی رغم مخالفت اردوی رژیم صهیونیستی با خرید زیربحری های جدید، اما رایزنی ها به صورت مخفیانه با این شرکت جرمنی انجام شده است.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار