افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : تحلیلی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : سه‌شنبه, 30 می , 2017 لینک کوتاه خبر :

نوازشریف و عمران خان، درخلوت به جان هم دعا می‌کنند!

نوازشریف وعمران خان

رییس حزب اپوزیسیون در پارلمان پاکستان گفت: عمران خان و نواز شریف به طور کامل به هم وابسته هستند و این دشمنی‌های ظاهری رنگ و بوی واقعیت نداشته و فقط عوام فریبی است.

به نقل از ای آر وای نیوز، خورشید شاه گفت با توجه به دوسیه‌های موجود علیه نواز شریف و عمران خان به زودی اثبات خواهد که هر دو فاقد صلاحیت هستند.

او گفت این دو در خلوت به جان هم دعا می‌کنند! عمران خان در مورد دوسیه فساد اقتصادی نواز شریف موسوم به پاناما لیکس جدیت ندارد و این به آن معناست که خود او عملا با نواز شریف هم دست است.

خورشید شاه اقدام کمیته حقیقت‌یاب محکمه عالی پاکستان را در خصوص جلب فرزند نخست‌وزیر و پرسش از وی در مورد فساد اقتصادی ستود و گفت امیدوارم بزودی حقیقت مشخص شود.

عمران خان چندین سال است که در پی ساقط کردن حکومت نواز شریف می‌باشد و در این راه روش‌های مختلفی را آزموده و اینک دوسیه فساد اقتصادی او را به محکمه عالی پاکستان کشانده است.

اگر کمیته حقیقت‌یاب در کمتر از یک ماه دیگر فساد مالی نواز شریف را تائید کند پایان عمر سیاسی او رقم خواهد خورد.

حزب مردم من‌حیث اپوزیسیون دولت تا مدت‌ها وارد این نزاع نشده بود و از وقتی مشخص شد که عمران خان تا پیروزی راه چندانی در پیش ندارد با صدور اعلامیه های مختلف هر دو طرف نزاع را فاقد صلاحیت می‌خواند تا در انتخابات سال آینده دچار ریزش آرا نشود.

 

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار