افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : تحلیلی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 12 جولای , 2017 لینک کوتاه خبر :

رسوایی تازه از خانواده ترمپ

ترمپ جونیور

به نقل از رویترز، ایمیل های نشر شده توسط دونالد ترمپ جونیور پسر ارشد رییس جمهور امریکا نشان می دهد که او سال گذشته مشتاقانه با ملاقات با یک وکیل زن روسی که گفته می شود با دولت مسکو در ارتباط بوده، استقبال کرده است، چرا که احتمال می رفته است این وکیل روسی اطلاعات مخربی درباره هیلاری کلینتون نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری امریکا داشته باشد.

بر اساس این راپور، ایمیل های نشر شده دونالد ترمپ جونیور قاطع ترین و روشن ترین سند و مدرکی است که تاکنون درباره استقبال مقام های کمپاین انتخاباتی ترمپ از کمک روسیه در انتخابات ریاست جمهوری به دست آمده است.این در حالی است که تحقیقات وزارت عدلیه و کانگرس امریکا درباره دخالت احتمالی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری نووِمبر همچنان ادامه دارد.

این ایمیل ها نشان می دهد که پسر ترمپ آماده بوده است تا اطلاعات بسیار حساس و بسیار مهمی را از وکیل روسی درباره هیلاری کلینتون دریافت کند.

دونالد ترمپ جونیور در پاسخ به یک ایمیل نوشته است: اگر این چیزی باشد که شما می گویید، من عاشق آن هستم.

پسر ترمپ این ایمیل ها را در تویتر نشر کرده است. روزنامه نیویارک تایمز پیش از این فاش کرده بود که دونالد ترمپ جونیور به همراه جارد کوشنر داماد رییس جمهور امریکا و پل مانافورت مدیر سابق کمپاین انتخاباتی ترمپ در این نشست اشتراک کرده اند.

دونالد ترمپ جونیور تایید کرده است که با این وکیل به نام ناتالیا وسلنیتسکایا دیدار کرد اما می افزاید که هیچ اطلاعات ارزشمندی درباره خانم کلینتون رد و بدل نشد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار