افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : تحلیلی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 4 جولای , 2012 لینک کوتاه خبر :

با تصاویر جعلی مردم را فریب ندهید!!

تصاویر جعلی باعث تحریک احساسات مردم شده زمینه ایجاد عقده های ذهنی را فراهم می آورد.

از آنجا که آمریکا با ایران رقابت سیاسی دارد و این دو کشور در پی تخریب یکدیگر هستند ، لازم است تا مواظب زمینه هایی باشیم که ما را واسطه این رقابت قرار می دهد.

شاید برخی از نظرات و برداشت های ما سبب شود که ما به اهداف یکی از این دو کشور نزدیک شویم اما این بدان معنی نیست که دقیقا اهداف آن کشور را در افغانستان دنبال می کنیم.

در این میان برخی اوقات تحرکاتی از سوی نیروهای آمریکایی در افغانستان صورت می گیرد که باعث سوء استفاده از مردم و موقعیت جغرافیایی و منطقه ای ما می شود.

در همین راستا به تازگی تصاویری در شهر کابل و برخی دیگر شهر های کشور ما نند هرات منتشر شده است که قصد تحریک ذهنیت مردم ما را نسبت به کشور همسایه ایران دارد.

تصاویری که مربوط به مهاجرین نبوده و از دیگر مناطق و کشور های دیگر است و هیچ ارتباطی به مهاجرین افغانستانی در ایران پیدا نمی کند.

کسانیکه مدتی را در ایران مهاجر بوده اند بخوبی میدانند که این عکس ها هیچ ارتباطی با افغانستان و مهاجرین هموطن ما در ایران ندارد.

ما نمی خواهیم بگوییم که هیچ بی حرمتی به هموطنان ما در ایران نشده است اما این عکس ها همگی جعلی و ساختگی هستند.

عکس کاملا جعلی و ساختگی که ناشیانه درست شده است و حتی به لباس تن نظامی ایران نیز دقت نکرده است که هیچ شباهتی به لباس پولیس ایران ندارد

 

یک گور دسته جمعی در عراق

دستگیری رازل و اوباش ایرانی در تهران

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار