افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : تحلیلی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 5 سپتامبر , 2016 لینک کوتاه خبر :

باقی ماندن آل خلیفه به معنای استمرارجنایت های آنهاست!

آل خلیفه

بگفته یکی از انقلابیون فعال بحرینی و سرمنشی جنبش الاحراربحرین، رفتارظالمانه آل خلیفه دربرخورد با ساکنان اصیل بحرین بدترازرفتار صهیونیست ها در فلسطین است…

داکتر سعید الشهابی افزود: بدترین نوع بی عدالتی و ظلم نسبت به مردم بحرین و ساکنان منطقه الدراز انجام می شود و مردم این منطقه ساعت ها باید در ایست های تلاشی منتظر بمانند تا به آنها اجازه ورود داده شود و این به خاطر محاصره امنیتی منطقه از ماه جون گذشته می باشد و چنین رفتاری از رفتار صهیونیست ها در فلسطین بدتر است.

شهابی ادامه داد: جنایت های آل خلیفه اراده تغییر و اصلاحات را در مردم تقویت می کند؛ چراکه باقی ماندن آل خلیفه به معنای استمرار جنایت های آنها خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد با توجه به لبریز بودن زندان های بحرین از علمای آزاده و انقلابی، سرنگونی آل خلیفه امری حتمی و غیر قابل گریز است، زیرا آل خلیفه در دشمنی با مردم و علما هیچ حد و سرحدی نمی شناسد و با خدا و پیامبر و مؤمنان دشمنی می کند؛ چراکه در برابر اعتقادات و شعائر باشنده گان ایستاده و علنا به عقاید آنها اهانت می کنند.

این انقلابی بحرینی گفت: آل خلیفه می خواهند در بحرین دو دستگی شیعه و سنی ایجاد کنند و علاوه بر آن سعی می کنند شیعیان را نیز به دو دسته دوستدار و دشمن حکومت تبدیل کنند و این رفتار آنها عجیب نیست زیرا استبداد دشمن وحدت است.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار