افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : تحلیلی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 9 ژانویه , 2017 لینک کوتاه خبر :

افشاگری از جنایات نتانیاهو ادامه دارد…

نتانیاهو

به نقل از جروزالم پست؛ یک فایل صوتی از بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی که در حال مذاکره درباره منافع متقابل با یک تاجر است، در اختیار پولیس اسراییل قرار گرفته است.

با استناد به راپوری که در روزنامه صهیونیستی هاآرتص نشر شد، صدای نتانیاهو در این نوار شنیده می‌شود که در حال صحبت با یک تاجر در مورد حمایت از وی در قبال  منافع مالی بسیار  است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی بارها ارتکاب هر گونه جرم را در تحقیقات پولیس تکذیب کرده و سخنگوی پولیس در خصوص این راپور اظهار نظر نکرد.

بر اساس راپور شبکه دو تلویزیون اسراییل، این فایل صوتی صحت  دوسیه 2000  بر علیه نتانیاهو را تایید می کند.

جزیئات این دوسیه همچنان مبهم است. با این حال، اگر این راپور درست باشد، خشم مردم را برمی انگیزد.

پولیس رژیم صهیونیستی اعلام کرد که نخست وزیر این رژیم را به مدت 8 ساعت در دوسیه دریافت غیرقانونی تحفه از سرمایه داران داخلی و خاصتاً آرنون میلچان، تهیه کننده اسراییلی الاصل هالیوود مورد استنطاق قرار داده است.

بر اساس راپور شبکه دو تلویزیون اسراییل، آویخای مندلبلیت لوی څارَنوال اسراییل، رسیده‌گی به اتهامات فساد مالی بنیامین نتانیاهو را تا چند هفته آینده به پایان می‌رساند. موشه یعلون، وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی نیز بنیامین نتانیاهو را به فساد مالی متهم کرد.

یعلون در مصاحبه با کانال 2 رژیم صهیونیستی، اتهام فساد مالی نتانیاهو را بزرگترین تهدید برای اسراییل خواند.
تزیپی لیونی، عضو پارلمان رژیم صهیونیستی نتانیاهو را متهم کرد و گفت وی قدرت معنوی برای صدارت را از دست داده است و باید تصمیم بگیرد میخواهد به بخشی از ساختار رژیم با طرفداران اندک تبدیل شود یا می‌خواهد نخست‌وزیر بماند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار