افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : یادداشت -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : جمعه, 29 آوریل , 2016 لینک کوتاه خبر :

هراس نظامیان اسراییل از دست برتر رزمندگان مقاومت

حزب‌الله

قومندان کَندَک سرحدی رژیم صهیونیستی مدعی شد که فعالیت‌های اخیر حزب‌الله نشان از آماده شدن آنها برای جنگی تمام عیار دارد.

یک مقام نظامی بلند پایه اردوی رژیم صهیونیستی مدعی شد حزب‌الله در حال آماده شدن برای جنگ است، «همانطور که در سال 2006 این کار را کرد و اکنون نیز به جمع‌آوری سنگین اطلاعات میدانی مشغول است».

به نوشته پایگاه صهیونیستی «تایمز اسراییل» الیاو الباز قومندان کَندَک سرحدی رژیم صهیونیستی فعالیت‌های اخیر حزب‌الله را «باقیمانده آنچه در دومین جنگ با لبنان» رخ داد توصیف کرده و ادعا کرد که حزب‌الله بشدت عساکر اسراییلی در سرحد را زیر نظر گرفته است.

وی با اشاره به جمع آوری اطلاعات درباره آنچه در اراضی اشغالی گذشته و تحرکات نیروهای امنیتی، افزود: «آنها اکنون در جنگ سوریه فرو رفته‌اند اما هنوز مشاهده می‌کنیم که در حوالی (سرحدات) گشت زنی کرده و مواضع اسراییل را بررسی می‌کنند».

الباز از آماده شدن سریع نظامیان صهیونیستی برای جنگ خبر داد و مدعی شد که خسارت جنگ این بار سنگین‌تر از قبل خواهد بود.

اوایل ماه جاری میلادی بود که یائر گولان جانشین درستیزوالی اردوی رژیم صهیونیستی از تقویت شدن توانایی‌های حزب‌الله اظهار نگرانی کرد و ادعا کرد که این امر می‌تواند ضمن به راه انداختن جنگ تمام عیار، خسارات جبران ناپذیری را به بار بیاورد.

اخبار و شایعات نشر شده در هفته‌های اخیر حاکی است که درگیری میان نیروهای حزب‌الله و رژیم صهیونیستی محتمل باشد اما اظهارات هراسناک نظامیان اسراییل از دست برتر رزمندگان مقاومت خبر می‌دهد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار