افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : یادداشت -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : یکشنبه, 27 نوامبر , 2016 لینک کوتاه خبر :

نقض حقوق بشر در زندان های اسراییل

%d8%b2%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86

رژیم صهیونیستی در میان سکوت جامعه بین‌المللی، ده‌ها قانون نژادپرستانه را برای آزار دایمی اسیران فلسطینی تصویب و همه قدرت قضایی، نظامی و امنیتی خویش را برای انتقام از اسرا حشر کرده است.

عیسی قراقع رییس هیأت امور اسیران فلسطینی از حشر همه امکانات رژیم صهیونیستی برای انتقام گرفتن از اسیران فلسطینی خبر داد.

به نوشته وبگاه خبری صفا، قراقع دیروز (شنبه) در دیدار با انس زید 15 ساله و موسی عیسی 33 ساله که به تازه گی از زندان‌های رژیم صهیونیستی آزاد شده‌اند گفت: سال‌هاست که اسرای فلسطینی مورد حملات شدید صهیونیست‌ها قرار دارند و این حملات اکنون به صورت یک عادت روزانه در آمده است.

علاوه بر این، تل آویو در سال‌های اخیر ده‌ها قانون نژادپرستانه علیه اسیران فلسطینی به تصویب رسانده است.

وی در ادامه نسبت به آزار دایمی اسیران فلسطینی توسط مقامات زندان‌های رژیم صهیونیستی که به نماینده گی از حکومت افراطی، سرویس‌های امنیتی و دستگاه قضایی این رژیم انجام می‌شود،‌ ابراز نگرانی کرد.

وی افزود: این رفتار صهیونیست‌ها با اسیران فلسطینی به شکل علنی و بدون هیچ واکنشی از سوی جامعه جهانی و مؤسسات بین‌المللی صورت می‌پذیرد.

قراقع نسبت به ادامه رفتارهای غیراخلاقی و غیر انسانی صهیونیست‌ها با اسرای فلسطینی خاصتاً اسیران مریض، اطفال محبوس، و افرادی که اعتصاب غذا کرده‌اند، هشدار داد.

وی از جامعه جهانی خواست تا مسئولیت خویش را در قبال اسیران فلسطینی انجام و با دخالت فوری در این مسأله، به بی‌توجهی نسبت به زنده گی اسیران پایان دهد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار