افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : یادداشت -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 22 فوریه , 2018 لینک کوتاه خبر :

حکمتیار و اتمر؛ دست نشانده های غرب برای کشتار در افغانستان

کشتار مردم افغانستان

پروژه کشتار مردم بی گناه افغانستان توسط غرب به حنیف اتمر و گلبدین حکمتیار سپرده شده است!
اتمر جلاد ملت است و او است که پروژه داعش در افغانستان را مدیریت می نماید، غرب دین اسلام را بحیث دکان مبدل نموده و این اسلام گرایان افراطی نقش آدمخوار را برای تطبیق اهداف غرب در جهان بازی می نمایند. از همین رو این جلاد آدمکش می خواهد تا در جامه حج و اسلامیت پنهان شده و نظر بی خبران ساده دل را به خود جلب نماید.

به نقل از افغان پیپر، غربی ها بخصوص امریکا…را زیاد دوست دارند که مانند حکمتیار، اتمر، غنی و استانکزی رفتار بسیار قساوتمندانه و بی رحمانه ای داشته باشند. یکی از بارزترین تاکتیک غرب همرنگ سازی جاسوسان اش با ظواهر اکثریت جامعه است از همین رو غربی ها در قدم نخست تلاش نمودند تا پطلون های کرزی، احمدزی، استانکزی و حنیف اتمر را از تن شان بیرون نموده و با دستار و پیراهن و تنبان آراسته سازند تا گویا همرنگ کل جامعه شوند.

با اینکار از یکسو غرب تلاش می نماید تا فرهنگ متمدن را ریشه کن نماید از سوی دیگر جاسوسان کار کشته را ستر و اخفا نموده و از تبارز آنها بحیث نقطه نیرنگی جلوگیری نماید.
اما درین سفر حج یگانه ثبوت آدمیت و انسانیت این درنده انسان نما در این توبه گاه تعهد این جلاد برای کناره گیری از عقب این موتر کشتار خواهد بود.

تداوم این وظیفه نامقدس برای حنیف اتمر به معنای بران ساختن تیغ کشتار و تعمیر گورستان های بی شمار در افغانستان خواهد بود. میدان، میدان آزمایش است.

توریالی خاوری

  1. Hafeez Ullah :

    بيطرف باشين از بز هم چيزي بگوان سهگ باز مارشال شود رباني جنگ صلار قهرمان صلح

  2. Ahmad Bilal Muradi :

    همش جنس شیطان صفت به هیچکدام اعتماد نیست

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار