افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : یادداشت -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : شنبه, 17 فوریه , 2018 لینک کوتاه خبر :

داعش جزوی از نیروهای امریکایی در افغانستان است!

داعش امریکایی

به گزارش خبرگزاری افغان تلکس، گروه تروریستی داعش درست همانند نیروهای نظامی امریکا اهداف واشینگتن در افغانستان و منطقه را دنبال می‌کند!
احمدسعیدی دپلومات پیشین و کارشناس افغان تصریح کرد امریکا از گروه تروریستی داعش در افغانستان و سایر کشورهای منطقه حمایت می‌کند.

این کارشناس افغان به اسپوتنیک گفت: امریکا از تروریزم من‌حیث ابزار جنگ علیه رقبای سیاسی و نظامی خود در منطقه استفاده کرده است.

وی افزود: امریکا بیشتر گروه‌های تروریستی را حمایت می‌کند و تنها تروریست‌هایی را هدف قرار می‌دهد که در راستای اهداف واشینگتن عمل نکنند.

سعیدی اظهار داشت: امریکا مراکز گروه تروریستی داعش در شمال افغانستان را هدف قرار نمی‌دهد و به انتقال جنگجویان داعش از عراق و سوریه به افغانستان کمک می‌کند.

کارشناس افغان تاکید کرد امریکا با داعش سر جنگ ندارد و نیروهای امریکایی تنها به هدف مبارزه با طالبان به صورت مستمر در افغانستان افزایش یافته است.

دپلومات پیشین افغان خاطرنشان کرد امریکا تلاش می‌کند تا با استفاده از گروه تروریستی داعش در شمال افغانستان کشورهای آسیای مرکزی و سرحدات روسیه را ناامن کند.

وی افزود: به همین منظور روند انتقال جنگویان داعشی از عراق و سوریه به افغانستان جریان دارد و این تروریست‌ها از طریق پاکستان به کشورمان منتقل می‌شوند.

این در حالی است که بارها نماینده گان ولسی جرگه، مقامات محلی و برخی از کشورهای منطقه نیز امریکا را به حمایت از گروه تروریستی داعش در افغانستان متهم کردند.

 1. خورشید میهن :

  ای گپ هرکس میفامه
  میگن. تاچارامبان ده بیرون نباشه. طفلک ده خانه نمی خابه

 2. Sayed Amanullah Morowat :

  این واقعیت است

 3. Ahmad Bilal Muradi :

  اء روز هارا که ماوشما شاهد آن هستیم اعمال ونیت مان جز چیزی دیگری نیست

 4. M Mosawer Ahmadzai :

  مرگ به امریکا واسرایل

 5. Satar Ramaki :

  لعنت برآمدیکا وغلامانش

 6. مصطفی نظامی غوریانی :

  مگر بردشمنان افغان

 7. حیت محمد نوری :

  بلی واقعیت است

 8. Omar Ghafouri :

  حسبي الله ونعم الوكيل

 9. Sher Khan :

  در این شکی نیست که آمریکا بخاطر منافع خود به افغانستان آمده اند و بخاطر منافع خود دست به هر کاری میزنند.

 10. Asir Vejdaan :

  القاعده پشتون ،طالب پشتون ،داعش پشتون ،وطنفروش پشتون ،قاچاق مواد مخدر وجای تولید آن پشتون ،تبلیغ دین مسیحت در ارگ توسط پشتون خلاصه همه وهمه مرداری از همین نسل کثیف وبیسرو بی پاه میباشد .یک دهشتگرد هم از قوم ویا از جای دیگر نیامده همه همین نسل نغمه ،وکسانیکه در مرده گاو خانه تلویزون ژوندون آواز میخواند میباشد .
  مرده گاو ،خاکفروش ،وطنفروش +یهود ،ابلیس، نصارا،+،اشرار +القاعده+طالب+داعش +حرامی مادر بخطا +اوغان خر دو پاه

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
  آخرین اخبار