افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : یادداشت -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : یکشنبه, 25 سپتامبر , 2016 لینک کوتاه خبر :

ترمپ: می خواهم نماینده زنان و مردان فراموش شده در امریکا باشم!

%d8%aa%d8%b1%d9%85%d9%be

دونالد جی ترمپ گفت: 17 ملیون زن و طفل مفلس در امریکا هستند که فراموش شده اند…
نامزد انتخابات امریکا درجمع طرفدارانش در ایالت ویرجینا گفت: فعالان در وال استریت (مرکز اقتصادی امریکا) ده ها ملیون دالر به رقیب من (هیلاری کلینتون) پول می دهند تا در انتخابات از آن استفاده کند و این کار آنها علت دارد.
علت این امر آن است که هیلاری کلینتون نماینده گروههای دارای منافع خاص است. اما بنده می خواهم نماینده زنان و مردان فراموش شده این کشور باشم.
آنها فراموش شده اند. رقیب من دوست دارد بگوید که چند دهه برای حقوق زنان و اطفال مبارزه کرده است. اما من می خواهم بپرسم اگر اینطور است پس چرا هفده ملیون زن و طفل امریکایی در فقر یا در استانه فقر زنده گی می کنند؟ چرا او برای ملیون ها امریکایی پروگرام حمایتی اطفال را بوجود نیاورده است که به گونه ای قابل اتکاء و از نظر اقتصادی به صرفه باشند.
او سالها در این عرصه بوده و هیچ کاری انجام نداده است. به قول ضرب المثل قدیمی، دو صد گفته چون نیم کردار نیست. در تشکیلات اقتصادی بنده، زنان شماری از عالیترین مسئولیت ها را در اختیار دارند. من هزاران زن را با سوابق و پیشینه های مختلف در شرکتهایم استخدام کرده ام.
وی در ادامه افزود: باید با ورود مواد مخدر از سرحدات امریکا به داخل شهرها مقابله شود. اگر بنده رییس جمهور شوم این کار را انجام خواهد داد. تغییرات در راه است. هر تغییری با گفتگو شروع می شود. ما این گفتگوها را انجام می دهیم. صدفیصد، تغییرات شروع خواهد شد. تغییرات بلافاصله شروع خواهد شد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار