افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : یادداشت -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : شنبه, 6 آگوست , 2016 لینک کوتاه خبر :

امریکا همچنان به ظلم و ستم خود و حمایت از تروریزم ادامه می دهد!

شیخ یزبک

رییس هیئت شرعی حزب الله لبنان در خطبه های نماز جمعه گفت: ما هرگاه تروریست ها را شکست دادیم، حمایت های امریکا از آنها بیشتر شد!
شیخ یزبک گفت: امریکا همچنان به ظلم و ستم خود و حمایت از تروریزم ادامه می دهد و ما هرگاه تروریست ها را شکست دادیم، حمایت های امریکا از آنها بیشتر شد و همین اتفاق پس از محاصره حلب نیز رخ داد.

شیخ محمد یزبک رییس هیئت شرعی حزب الله لبنان در خطبه های نماز جمعه این هفته در زیارتگاه “سیده خوله” در بعلبک با اشاره به گفتگوی داخلی میان گروه ها و احزاب مطرح لبنان گفت: مردم لبنان از مذاکره کنندگان انتظار داشتند خواستار کمک به ارتش شوند تا ارتش بتواند از سرحدات لبنان دفاع کند و بهانه آوردن آنها به اینکه مسلح کردن ارتش خطرناک است، اهانت به ارتش و مردم می باشد.

وی در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به اعتصاب غذای اسیر فلسطینی به نام بلال کاید و اعتصاب غذای صدها اسیر فلسطینی دیگر و اعتصاب غذای جرج عبدالله در زندان فرانسه از این اقدام آنها تجلیل کرد.

رییس هیئت شرعی حزب الله خاطر نشان کرد: امریکا همچنان به ظلم و ستم خود و حمایت از تروریزم ادامه می دهد و ما هرگاه تروریست ها را شکست دادیم، حمایت های امریکا از آنها بیشتر شد و همین اتفاق پس از محاصره حلب نیز رخ داد و باید پرسید آیا زمان آن فرا نرسیده که امت اسلام عبرت بگیرند و از خواب غفلت بیدار شوند؟

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار