افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : یادداشت -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : یکشنبه, 11 دسامبر , 2016 لینک کوتاه خبر :

اسراییل خودش را رسوا کرد!

اسراییل

به گزارش پایگاه روسیا الیوم، اردوی رژیم صهیونیستی ادعا کرده است:نقشه ای که برای آگاهی دادن به دیپلومات های خارجی دربارۀ اهداف حزب الله نشر شده است، به اطلاعات جدید استناد نکرده است!
اردوی رژیم صهیونیستی اعلام کرد نقشۀ محرمانه ای که هفتۀ جاری نشر کرد و مدعی شد دربردارندۀ مواضعی متعلق به حزب الله است که قصد دارد در صورت بروز جنگ به آن ها حمله کند، نقشه ای نمادین و تنها برای اطلاع رسانی بوده است.
اردوی اسراییل در پاسخ پرسش آژانس خبررسانی فرانسه دربارۀ واقعی بودن این نقشه و مواضع مشخص شده در آن گفت: این تنها یک تصویر توضیحی است!
صهیونیست ها روز سه شنبه نقشه ای را نشر کردند که در آن نقاطی مشخص شده بود. آنها ادعا کردند این نقاط، مواضع پرتاب راکت و یا پایگاه های نیروهای پیادۀ حزب الله به علاوۀ تونل های آنهاست که تقریبا در تمامی قریه های جنوب لبنان پراکنده اند.
اردوی رژیم صهیونیستی در توییتی در حساب رسمی خود در توییتر نوشت: حزب الله در لبنان پشت سر باشنده گان مخفی می شود که این جنایت جنگی است.
در سال 2006، اسراییل به جنگی موسوم به جنگ تموز علیه حزب الله دست زد که در اثر آن بیش از 1200 نفر در لبنان که اکثرشان افراد ملکی بودند کشته شدند.
در این جنگ، حزب الله توانست حدود 4 هزار راکت به مناطق شمالی اراضی اشغالی فَیْر کند که در نتیجۀ آن دو ملیون شهرک نشین صهیونیست ناچار شدند در پناهگاه های قدیمی با تهویۀ نامناسب و مقدار غذای ناچیز زنده گی کنند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار