افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : یادداشت -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 3 آگوست , 2016 لینک کوتاه خبر :

ابراز نگرانی ترامپ نسبت به انجام تقلب در انتخابات!

ترامپ

دونالد ترامپ، از احتمال تقلب در انتخابات سخن گفت و ابراز نگرانی کرد…
به راپور بی بی سی، ترامپ، که در روزهای اخیر به خاطر اظهاراتش در مورد مادر یک نظامی امریکایی کشته شده در جنگ عراق هدف انتقاد شدید حتی از سوی بعضی اعضای حزب جمهوریخواه قرار داشته، در مورد “دستکاری” در رای‌گیری در انتخابات ریاست جمهوری در ماه نووِمبر هشدار داده است.

او که در گردهمایی طرفداران خود در ایالت اوهایو سخن می‌گفت، اظهار داشت که “باید رودربایستی را کنار بگذارم، نگران آن هستم که در انتخابات دستکاری شود.” وی در این مورد توضیح نداد اما ساعاتی بعد، در مصاحبه با فوکس نیوز این اتهام را تکرار کرد.

وی در این مصاحبه با اشاره به تاریخ رای‌گیری در انتخابات ریاست جمهوری گفت: “روز ٨ نووِمبر، بهتر است خیلی مراقب باشیم چون قرار است در آرای مردم دستکاری شود. من امیدوارم جمهوریخواهان از نزدیک مراقب باشند وگرنه حق ما را از ما خواهند گرفت.”

دونالد ترامپ همچنین در سخنان خود، هیلاری کلینتون را ابلیس خواند. او پیشتر خانم کلینتون را “حقه باز” توصیف کرده بود اما در سخنرانی اخیر خود، با اشاره به حمایت برنی سندرز، دیگر داوطلب نامزدی حزب دموکرات، از هیلاری کلینتون گفت: “سندرز با ابلیس وارد معامله شده، او [کلینتون] ابلیس است و سندرز با ابلیس معامله کرده است.”

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار