افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 1 ژوئن , 2017 لینک کوتاه خبر :

معرفی مسوولان سه ریاست در مرکز لوی څارنوالی

مسوولان

رؤسای جدید از سوی معاون لوی څارنوال در امور مالی و اداری ، معاون لوی څارنوال در امور تعقیب قضایی و برخی از رؤسای مرکزی معرفی شدند.

رؤسای این ریاست ها روز گذشته به گونه رسمی به کارشان آغاز کردند.

آرش فرزند عنایت الله، لیسانس حقوق، در بست فوق، به حیث رییس څارنوالی امنیت عامه مرکزی، علیم جان فرزند غلام جان، لیسانس حقوق، به حیث رییس څارنوالی استیناف مرکزی و جمشید رسولی فرزند غلام مصطفی، لیسانس حقوق، به حیث رییس انستیتوت آموزش های مسلکی لوی څارنوالی معرفی شدند.

معاون لوی څارنوال در امور مالی و اداری، از کار کردهای جمشید رسولی به نیکی یاد کرد. به باور وی، آقای رسولی در سِمت سخنگویی توانسته است رابطه خوب با رسانه ها ایجاد کند. وی ادامه داد: “انستیتوت آموزش های مسلکی از اهمیت ویژه در لوی څارنوالی برخودار است. ظرفیت سازی در این اداره از طریق همین ریاست انجام می شود. مسأله­ی که در نهایت سبب تأمین عدالت خواهد شد.”

آقای رسولی با اظهار قدردانی از هیأت رهبری لوی څارنوالی گفت که متعهد و صادقانه در راستای ارتقای ظرفیت کارکنان کار خواهد کرد. به باور وی، تخصص و تعهد می تواند څارنوالان را در دفاع از حقوق و آزادی های مردم کمک کند که ریاست انستیتوت آموزش های مسلکی در این راستا، تلاش جدی خواهد کرد.

آقای علامه نیز از کارکردهای سرپرستان قبلی این ریاست ها اظهار قدردانی کرد. به باور وی، این افراد در نبود رییس بخش، توانسته اند امور اداری را به گونه درست پیش ببرند.

آرش کمال نیز از اعتماد هیأت رهبری لوی څارنوالی، سپاسگزاری کرد. وی گفت که برای اجرای درست امور، از تجربیات همکارانش استفاده خواهد کرد.

این افراد بر اساس پیشنهاد لوی څارنوالی و منظوری رییس جمهوری در تاریخ  هفتم جوزای سال روان،  به این سِمت ها گماشته شدند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار