افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 10 نوامبر , 2016 لینک کوتاه خبر :

مشکلات ترافیکی هرچه زودترباید رفع شود.

%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d9%81%db%8c%da%a9%db%8c

 

وزیرامورداخله، در دیداربا مسوولین ترافیک ، مشکلات ترافیکی شهرکابل را مورد بررسی قرار داد.

 

وزیر امور داخله، با بیان این که وضعیت ترافیکی در شهر کابل قناعت بخش نیست و مردم از این ناحیه شکایت دارند، گفت که مسوولین ترافیک باید هرچه زودتر در جهت رفع مشکلات ترافیکی و کسب رضایت مردم اقدام نموده و دراین راستا از هیچ گونه تلاشی دریغ نورزند.

 

وزیر امور داخله با اشاره به تخلفات وقانون شکنی ها در عرصه ترافیکی گفت که پولیس ترافیک باید در جهت شناسایی، پیگیری و معرفی متخلفین به نهاد های عدلی و قضایی به گونه جدی عمل نموده و تلاش نمایند تا قوانین و مقررات ترافیکی هرچه بیشتر و بهتر تطبیق شده ، نظم و دیسپلین ترافیکی در شهر حاکم گردد.

 

وزیر امور داخله افزود که پولیس ترافیک باید واسطه های نقلیه فاقد اسناد قانونی، واسطه های نقلیه شیشه سیاه و سایر وسایطی که به شکل غیر قانونی در شهر گشت و گذار نموده و موجب بی نظمی در جریان ترافیک و وقوع حوادث ترافیکی می گردند، را متوقف نموده و به آنان اجازه ندهند که نظم ترافیکی را برهم زده و باعث ایجاد ازدحام در شهر گردند.

 

مل پاسوال محمد شفیق سعیدی، رییس عمومی ترافیک کابل، ضمن تایید مشکلات ترافیکی در شهر کابل و بر شمردن عوامل مشکلات ترافیکی، گفت که ریاست ترافیک تلاش خواهد کرد تا با استفاده از تمامی امکانات موجود در جهت رفع مشکلات ترافیکی اقدام نماید.

 

وی همچنان، خواستار واگذاری مسوولیت های ترافیکی از قومندانی های امنیه به ریاست های ترافیک شده تصریح کرد که در صورت واگذاری مسوولیت های ترافیکی به ریاست های ترافیک، امور ترافیکی انسجام و نظم بهتری یافته و مشکلات کمتر خواهد شد.

 

در همین حال، مل پاسوال سیدمحبوب سادات، مدیرعمومی ترافیک کابل، با بیان این که مدیریت عمومی ترافیک کابل در سه سال اخیر، چهارصد هزار واسطه نقلیه فاقد اسناد قانونی و یا متخلف را از نقاط مختلف شهر کابل متوقف نموده گفت که ترافیک کابل با تمام توان در جهت رفع مشکلات ترافیکی و جلوگیری از تخلفات اقدام می کند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار