افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : یکشنبه, 23 جولای , 2017 لینک کوتاه خبر :

درجهت تامین امنیت و رفتار نیکو با حجاج تلاش کنید!

وزیر امورداخله

وزیر امورداخله از مسئولین پولیس خواست تا در تامین امنیت حجاج بیشتر تلاش نمایند.

در نشست روزگذشته رهبری وزارت امورداخله به اشتراک معینان و رؤسای این وزارت که ستر پاسوال تاج محمد جاهد وزیر امورداخله ریاست این نشست را به عهده داشت، گفت قرار است امروز یکشنبه روند اعزام حجاج گرامی به عربستان سعودی آغاز گردد که در این راستا مسئولین پولیس کابل باید بیشتر در جهت تامین امنیت و رفتار نیکو با حجاج را بیشتر مورد توجه قرار دهند.

همچنان در این نشست وزیر امورداخله به مسئولین دستورداد تا نخست ادارات را که در آن احتمال فساد بیشتر میباشد به شمول کمیساری ها، ترافیک، پیژنتون ، پاسپورت و بخشهای لوژستیکی  وتدارکاتی را مرحله وار در سیستم تطبیق روتیشن گرفته و مطابق ریفورم افراد شایسته، عاری از فساد ومسلکی را در آن پست ها استخدام نمایند.

وزیر امورداخله نیز به ادارات پیژنتون ، جلب و جذب ، و ارگانهای استخباراتی وظیفه سپرد تا حضور برخی  افراد زیر سن را که احتمالآ در صفوف پولیس ملی وجود داشته باشند بررسی نمایند.

همچنان در این نشست به برداشتن شماری از پوسته های پولیس ملی که موجودیت شان در جاده های شهر کابل ضروری محسوب نمیشود وباعث ازدهام  ترافیک در جاده ها میشوند بحث صورت گرفت که در نتیجه وزیر امور داخله برداشتن آن ها را مورد تائید قرار داده و بر عملی شدن آن به مسئولین تاکید ورزید.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار