افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, امنیتی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 31 آگوست , 2017 لینک کوتاه خبر :

وضعیت امنیتی کشور بصورت مجازی بررسی شد!

ویس احمد برمک

سرپرست وزارت امورداخله وضعیت امنیتی کشور را از طریق ویدیو کنفرانس با قوماندانان زون های ساحوی پولیس ملی و قوماندانان امنیه ولایات ارزیابی کرد.

سرپرست وزارت امورداخله  در حالیکه مراد علی مراد معین ارشد امور امنیتی، ریسا عمومی  و سایر مسولین  ادارات  وزارت امور داخله نیز حضور داشتند، با اشاره به اصل اصلاحات، و بی طرفی، به قوماندانان هشت گانه زون های ساحوی پولیس ملی وقوماندانان امنیه ولایات هدایت داد تا در امر تنفیذ قانون، تامین امنیت، مبارزه با تروریزم، فساد اداری و بلند بردن سطح هماهنگی نیروهای پولیس ملی و سایر نیروهای امنیتی ودفاعی کشور را بیشتر از پیش جدیت بخشیده ودر این زمینه توجه بیشتر صورت گیرد.

سرپرست وزارت امور داخله همچنان با اشاره بر آماده گی های نیروهای پولیس ملی در روز های عید سعید الضحی در مرکز و ولایات کشور به قوماندان زون های ساحوی پولیس ملی وقوماندانان امنیه ولایات دستور داد تا با تمام امکانات در جهت، تامین امنیت مردم در روز های عید سعید قربان تلاش نموده تا مردم شریف کشور از روزهای  عید سعید الضحی به خوبی تجلیل نمایند.

همچنان قوماندانان زون های ساحوی هشت گانه پولیس ملی، و قوماندانان امنیه ولایات به سرپرست وزارت امورداخله  اطمینان دادند که هدایات و دساتیر مشخص رهبری وزارت امور داخله را اولویت بخشیده و در این زمینه تلاش همه جانبه می نمایند.

 

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار