افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 14 دسامبر , 2015 لینک کوتاه خبر :

فعال سازی خدمات انترنتی افغان بیسم در ولایت فراه

رییس شرکت مخابراتی افغان بیسیم در زون غرب کشور می گوید که آنها در تلاش ارایه با کیفیت ترین خدمات مخابراتی اند.

 

درعین زمان والی فراه آغاز این خدمات را یک گام جدید در راستای پیشرفت و فناوری در این ولایت عنوان میکند. شرکت مخابراتی افغان بیسیم با برگزاری محفلی، خدمات انترنتی (تری جی) را در فراه فعال کرد.

 

احمدشاه لمر رییس شرکت مخابراتی افغان بیسیم در زون غرب کشور می گوید: “بعد از کابل، قندهار، هلمند و ننگرهار این پنجمین ولایت است که تحت پوشش خدمات انترنتی (تری جی) قرار می گیرد.

 

به گفته او، این خدمات به تمام ولایت های کشور گسترش خواهند یافت. وی تاکید می ورزد، که شرکت مخابراتی افغان بیسیم در تلاش است، بهترین و با کیفیت ترین خدمات انترنتی را در سطح کشور ارایه نماید.

 

از سوی دیگر والی فراه آغاز این خدمات را در ولایت فراه صفحه جدید پیشرفت و تکنالوجی در این ولایت عنوان میکند. وی می گوید: “دسترسی به خدمات انترنتی (تری جی)، دسترسی به اطلاعات جهانی و برقراری ارتباطات با جهان است.”

 

در همین حال شهروندان فراه، از فعال شدن خدمات انترنتی (تری جی) استقبال میکنند، و خواهان گسترش آن به تمام ولسوالی های ولایت فراه اند.

 

شرکت مخابراتی افغان بیسیم نخستین شرکت مخابراتی در افغانستان است که از سال ۲۰۰۰ بدینسو فعالیت خود را آغاز کرده و تا حال توانسته در ۳۴ ولایت کشور خدمات ارزنده ی را در عرصه ی مخابرات، تکنالوژی و عرضه انترنت انجام دهد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار