افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, خبر ویژه -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : یکشنبه, 24 مارس , 2013 لینک کوتاه خبر :

۸ وزیر کابینه در لیست استیضاح قرار گرفتند!

در جلسه امروز مجلس نمایندگان به ریاست عبدالرئوف ابراهیمی، روی استیضاح وزرایی که مصرف بودجه انکشافی آنها زیر سقف ۵۰ درصد قرار دارد، بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
در این جلسه که برنامه کاری پارلمان تا ۲۶ حمل پیش بینی شد،در رابطه با استیضاح 4 تن از وزرایی که سقف مصرف بودجه انکشافی آنان در سال ۱۳۹۰ زیر ۵۰ درصد می باشد، روز دوشنبه (۱۲ حمل) تعیین گردید.
همچنین در این جلسه،استیضاح 4 وزیر دیگر که مصرف بودجه انکشافی آنان در این سال زیر سقف ۵۰ درصد قرار دارد، به عنوان برنامه کاری روز چهارشنبه(۱۴ حمل) و استیضاح چهار وزیری که مصرف بودجه وزارتخانه های مربوطه آن کمتر از ۵۰ درصد را نشان می دهد؛ اما آنها در آن زمان، سمت وزارت را به عهده نداشته اند، به عنوان برنامه کاری روز شنبه (۱۷ حمل) قرار داده شد.
استجواب وزیر امور خارجه و مشاور امنیت ملی ریاست جمهوری در رابطه به اظهارات اخیر رئیس جمهور ۱۰ حمل، بحث روی قانون انتخابات ۱۹ حمل، استجواب وزیران امور داخله، مالیه و مخابرات در مورد محصول عدم پرداخت فیس و صکوک از طرف شرکت های مخابراتی ۲۱ حمل، بحث روی طرح قانون منع خشونت علیه زنان ۲۴ حمل و بحث روی طرح قانون تحصیلات عالی به عنوان برنامه کاری ولسی جرگه در تاریخ ۲۶ حمل تعیین شد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار