افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, خبر ویژه -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : جمعه, 27 ژوئن , 2014 لینک کوتاه خبر :

گــوســفند کــاغــذ خــور

 

ملا اشرف غنی طالب زی سابق مشهور به اشرف غنی قاق روده که عمری را در دیار کفر به عیاشی ، زنکه بازی و میخوارگی سپری کرده و با یهود و نصاری پیوند عمیق دوستی و محبت بسته که حتی بابت خوشی خاطر ایشان اسم محمد را از اول نامش حذف کرده درین خزان عمر از یکسو هوس تخت ریاست جمهوری کابل کرده و از سوی دیگرهوای بهشت برین و جوی شیر و شراب به دماغش زده که بالاخره تصمیم بر این گرفته که یک تیر و دو فاخته کرده و از راه ارگ ریاست جمهوری داخل جنت گردد.

گوسفند

ملا اشرف غنی اردوی ملی افغانستان را اردوی غیر اسلامی خوانده و در یک سخنرانی اش در افشانی کرده به سربازان اردوی ملی چنین گفته است :
این بچه های خر سنت پیامبر را از بیخ تراشیده و خود را مسلمان می نامند !
اگر من زمام امور این کشور را بدست گیرم تراشیدن ریش را در اردوی کشور منع و حرام مطلق قرار داده و متخلف را با اشد مجازات یعنی سنگسار اسلامی تنبه خواهم کرد بر علاوه آن با برگزاری مسابقات ریش بردنک میان سربازان اردوی ملی آنها را به گذاشتن ریش دراز تشویق خواهم نمود.
علاوتاً هر سربازی مکلف خواهد بود که ماه یکبار میله تفنگش را با رشته ای تنیده شده از تار های ریشش پاک کند که بدینصورت گذاشتن ریش دراز در کنار ثواب فراوان یک مفاد عملی نیز برای سرباز اردوی ملی خواهد داشت.

چونکه ملا اشرف غنی در روز های آخر عمرش شوق اسلام  به سرش زده و هراس از آن دارد که اگر عجله نکند گناه ها و معصیات ماضیه را جبران نخواهد توانست لهذا کوشش دارد یک شبه ره صد ساله را طی کند و درین راستا گاهی چون دزد نابلد به کاهدان رفته و بجای رو به قبله پشت به قبله به عبادت می ایستد.

ملا اشرف غنی بر علاوه ادای حج عمره تصمیم قاطع دارد که سال آینده در مراسم رسمی حج در ایام عید قربان نیز اشتراک کرده و گوسفندی را به دستان خودش قربانی کند.
ایشان در کتب معتبر اسلامی چاپ بازار قصه خوانی پشاور پاکستان مطالعه کرده اند که اگر به گوسفند قربانی بجای کاه و علوفه کاغذ چون نام الله بر آن نوشته می شود خورانده شود ثواب قربانی چنین گوسفندی ده برابر خواهد بود و خداوند متعال برای صاحبش در آخرت ده جریب زمین بهشت و صد دانه درخت خرما و پنجاه دانه درخت زیتون خواهد بخشید.
ازین رو جناب ملا اشرف غنی گوسفندی چاری از وزیرستان جنوبی تهیه کرده و بجای سبزه وعلف فقط به او کاغذ میدهد تا ثواب فراوان را تصاحب کند.

منبع: کابل پرس

 

  1. فردین صلاح الدین :

    خیلی داستان جالب بود هاهاهااه!!!

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار