افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 27 جولای , 2017 لینک کوتاه خبر :

کمک نقدی رئیس‌جمهور با خانوادۀ شهید اعجاز‌الحق

رئیس‌جمهور غنی

رئیس‌جمهوری کشورمان پس از چاشت روز گذشته در دیدار با خانوادۀ شهید اعجاز‌الحق، به این خانواده موصوف  کمک نقدی اعطا‌ نمود.

در این دیدار که در ارگ انجام‌شد، ابتدا مولوی مظهرالدین فایز به‌نمایندگی از خانوادۀ شهید اعجازالحق صحبت‌کرده از رئیس‌جمهور به‌خاطر حمایت و توجه به‌خانواده‌های شهدا تشکر‌کرد.

وی افزود که ما از حکومت حمایت می‌کنیم و حرکت‌های مدنی به‌منظور اصلاح حکومت می‌باشند و این حرکت‌ها هیچ‌گاه در تقابل با حکومت قرار‌ندارند. وی خواهان رسیدگی به‌دوسیۀ شهید اعجازالحق‌ شد و تقاضا نمود که خانوادۀ موصوف تحت حمایت مادی و معنوی حکومت قرار‌گیرد.

شیرآغا برادر شهید اعجازالحق در صحبتی از توجه رئیس‌جمهور نسبت به‌خانواده‌های شهدا تشکر‌ کرد و خواستار نام‌گذاری جاده به‌نام شهید اعجازالحق شد.

رئیس‌جمهور کشور خطاب به‌خانوادۀ شهید اعجازالحق گفت: شهید اعجازالحق به‌مثابۀ اولاد من بود و درد‌ شما را من عمیقاً درک می‌کنم، از صبر و بردباری‌تان در قبال این اندوه، تشکر می‌نمایم.

رئیس‌جمهور اظهارداشت که ما در قبال خانواده‌های شهدا مسوول می‌باشیم و تعهد واضح داریم، دوسیۀ شهید اعجازالحق تعقیب می‌شود و به‌خانواده‌های شهدا به‌ویژه خانوادۀ شهید اعجازالحق، رسیدگی خواهد‌‌شد. در این دیدار، کمک نقدی نیز به‌خانواده موصوف اعطا‌گردید.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار