افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 17 دسامبر , 2015 لینک کوتاه خبر :

کشته شدن یک مولوی داعش در قلمون

«ابو عبدالله عامر» مولوی «داعش» در منطقه قلمون در عملیات رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان علیه افراد مسلح در مناطق کوهستانی شرق لبنان، کشته شد.

 

به گزارش روزنامه «الاخبار»، رزمندگان مقاومت پس رصد دقیق تحرکات این سرکرده تروریستی، با کار گذاشتن یک تله انفجاری، او را به همراه شماری فرد مسلح دیگر در ارتفاعات «رأس بعلبک» از پا درآوردند

 

این گزارش حاکی است که به محض رسیدن کاروان حامل تروریست‌ها، تله انفجاری منفجر شد و ابو عبدالله عامر و همراهانش را به خاک و خون کشاند.

 

از طرفی دیگر رزمندگان حزب الله همچنین در نزدیکی گذرگاه «مرطبیه» در ارتفاعات راس بعلبک – قاره در سلسله کوه‌های شرق لبنان، با یک تله انفجاری دیگر، کاروان خودروهای افراد مسلح گروه تروریستی «داعش» که قصد انتقال جسد عامر را داشتند، هدف قرار دادند. در جریان این عملیات نیز شماری دیگری از تروریست‌ها از یکی از سرکردگان داعش کشته شد.

 

بر اساس این گزارش، در پی منفجر شدن تله‌های انفجاری، درگیری شدیدی بین رزمندگان مقاوم اسلامی و تروریست‌ها داعش درگرفت که اردوی لبنان نیز با یک موشک هدایت شونده، یک خودروی داعش را در ارتفاعات راس بعلبک نیز هدف قرار داد که کشته شدن «ابو جاسم الفلیطه» سرکرده سوری این گروه تروریستی و سه تن دیگر از همراهانش را به دنبال داشت.

 

منابع میدانی از عزم نیروهای اردوی و حزب الله لبنان برای تداوم عملیاتشان در هدف قرار دادن تروریست‌ها در مناطق شرقی خبر دادند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار