افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 3 آگوست , 2015 لینک کوتاه خبر :

کشته شدن سه عضو خانواده اسامه بن لادن در انگلستان

سه مسافر و پیلوت زمانی کشته شدند که یک جت شخصی به روز جمعه زمانیکه می خواست به میدان هوایی بلک بوش در 65 کیلومتری لندن نشست کند، بر پارکینگ یا ایستگاه طیاره ها سقوط نموده و آتش گرفت.

 

عربستان سعودی از کشته شدن سه عضو خانوادۀ اسامه بن لادن رهبر متوفی شبکهء القاعده، خبر داده است که در اثر سقوط یک جت شخصی در بریتانیا کشته شدند.

 

شهزاده محمد بن نواف سفیر عربستان سعودی در بریتانیا روز شنبه به خانوادۀ متمول بن لادن که مالک یک شرکت بزرگ ساختمانی در عربستان است، ابراز تسلیت کرد.

 

شهزاده نواف از کشته شده گان نام نبرد ولی تلویزیون العربیه روز شنبه گزارش داد که ثنا محمد بن لادن خواهر اندر اسامه، شوهرش زهیر هاشم و راجا هاشم مادر اندر اسامه در این حادثه جان داده اند.

 

پولیس می گوید: سه مسافر و پیلوت زمانی کشته شدند که یک جت شخصی به روز جمعه زمانیکه می خواست به میدان هوایی بلک بوش در 65 کیلومتری لندن نشست کند، بر پارکینگ یا ایستگاه طیاره ها سقوط نموده و آتش گرفت.

 

اولگا وینیر یک مقام پولیس همپشایر در میدان هوایی بلک بوش گفت:

 

می توانیم تایید کنیم که ما در حال تحقیقات مشترک با هیئت مدیرۀ تحقیقات امور هوایی هستیم تا دلیل این حادثه را دریابیم. ما می توانیم تایید کنیم که چهار نفر به شمول پیلوت در این طیاره بودند که متأسفانه هیچ کسی از آنها زنده نمانده است. به کسی در محل سقوط این طیاره در زمین آسیب نرسیده است.”

 

این طیاره با سه عضو خانوادۀ بن لادن از میدان هوایی مالپینسا از شهر میلان ایتالیا پرواز کرده بود.

 

بن لادن در سال 1994 زمانی از سوی خانواده اش طرد شد که عربستان سعودی وی را به سبب فعالیت های تندروانه اش سلب تابعیت کرد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار