افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 17 ژانویه , 2018 لینک کوتاه خبر :

کرزی، دست در دست شیطان!!!

شیطان

حامد کرزی در اقدامی غیر منتظره با جنایتکار اسراییلی دست داد!

حامد کرزی رییس جمهور پیشین کشورمان در اقدامی غیر منتظره با بنیامین نتانیاهو در هند دست داد،این در حالی است که افغانستان رژیم صهیونیستی را به رسمیت نمی شناسد.

به راپور شبکه خبری روسیا الیوم به نقل از منابع صهیونیستی، این اتفاق در جریان کنفرانس ریسنا در دهلی نو پایتخت هند روی داد، جایی که نتانیاهو سومین روز از سفر خود را در آن می گذراند.

افغانستان از جمله 28 مُـلکی بود که علیه تصمیم اخیر ترمپ در به رسمیت شناختن قدس من‌حیث پایتخت رژیم صهیونیستی رای مثبت داد.

وزارت امورخارجه کشورمان در اعلامیه ای که هفتم دیسِمبر گذشته (16میزان) نشر کرد، ضمن مخالفت با تصمیم ترمپ گفت: این تصمیم باعث جریحه‌دار شدن احساسات تمامی مسلمانان جهان شده و روند صلح در خاورمیانه را به مخاطره می اندازد، از این جهت هر اقدام یک جانبه در این خصوص بدون اشتراک فلسطین و راه حل دولت مستقل، به نتیجه مثبت و راه حل دایمی ختم نمی شود.

  1. آقای عابدی :

    بچیم تو حالی اینهارا شناختی کرزی ازهمان باند ظاهر خان است که دروقت پادشاهی او مردم از گرسنگی میمردند بغیر ازدروغ چل وفریب دیگه اینها درافغانستان کاری ندارند اگر خدا خواست این حرامزاده هم باید محاکمه شود به جرم چارَصد ملیون دالر دزدی

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار