افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, خبر ویژه, مقاله -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 2 فوریه , 2015 لینک کوتاه خبر :

کرزی، اشرف غنی و عبدالله مسلمان شدند!

مردم از شما سه تن به عنوان شخصیتهای اول افغانستان توقع دارند که اگر این سخنان را از صدق دل و برای خدا می زنید در مقابل تهاجم این فرهنگ برهنگی بایستید و اقدام مفیدی علیه اسلام ستیزی در کشور انجام دهید و اگر اینگونه سخن می گویید تا مردم شما را مسلمان بخوانند که خود می دانید و اعمالتان.

 

محترم حامد کرزی روز گذشته در دومین کنفرانس تحقیقاتی مرکز اعتدال با عنوان افراط و تفریط، اعلام کرد: کشورهای غربی باید روش خود را در قبال مسلمانان جهان تغییر دهند و از اقداماتی که باعث اسلام‌ستیزی و اسلام‌هراسی می‌شود دست بردارند و درباره رویکرد خود نسبت به کشورهای اسلامی تجدیدنظر کند.

 

رییس جمهور سابق کشور افزود: کشورهای غربی باید این مساله را بدانند که ما به دین آن‌ها احترام می‌گذاریم و بجز اختلاف نظرهای سیاسی و حکومتی هیچ نوع تضاد دیگری میان ما وجود ندارد. پس لازم است متقابلا آنها نیز چنین رفتاری داشته باشند.

 

دم از اسلام زدن از شخصی که در دوران حکومتش بیشترین خدمت را به جریان اسلام ستیزی در افغانستان کرد، جای تعجب ندارد چرا که حامد کرزی در 13 سال ریاست همیشه یکی به میخ می زد و یکی به نعل. در کنار گوشش مسایل ضداسلامی غوغا می کرد اما با مرکز صدور فتوای مصر هم همکاری می کرد و خواستار مقابله با فتواهای تکفیرآمیز و افراطی می شد.

 

جناب حامد کرزی که در این نشست دم از اسلام گرایی و رفاه و آسایش جهان اسلام می زند، گویا از جریاناتی که در کابل و برخی ولایات، علیه دین مبین اسلام در زمان حکومتش و در حال حاضر در حال رخ دادن می باشد، بی خبر است. ترویج روز افزون مسیحیت، گسترش بدحجابی و بی بندباری، تبلیغ علنی فساد جنسی و گرایش جوانان به مطربی، همه از مسایلی است که خلاف اسلام می باشد.

 

امثال کرزی که قطعا اشرف غنی و عبدالله هم جزو این گروه می باشند و خود را داعیه دار پیشرفت و گسترش اسلام در جهان می دانند، باید با نگاهی واقع بینانه تر ببینند که در کشور اسلامی شان چه اتفاقاتی در قالب شعارهای دروغین حقوق بشر و حقوق زنان و آزادی بیان در جریان است.

 

اشرف غنی اولین رییس جمهوری بود که ماجرای توهین به پیامبر اعظم صل الله علیه و آله توسط نشریه فرانسوی شارلی ابدو را محکوم کرد (که جای تقدیر دارد)، داکتر عبدالله نیز از کسانی است که در همین نشست دیروز مدعی شد باید اقدام جدی در رابطه با گسترش فتواهای افراطی و تکفیری در افغانستان انجام دهیم. کرزی صاحب هم که همیشه مدافع اسلام بوده است. و همه این شعارها در حالی است که رسانه های صوتی و تصویری افغانستان قریب به اتفاق گرایشات ضد اسلامی و متمایل به فرهنگ غرب دارند. بی شک هدف غربیها از روی کار آوردن طالبان افراط گرا و سپس آزادی های بی حد و حصر در دولت کرزی و دولت فعلی، چیزی نبوده و نیست جز بدنام ساختن اسلام و دور کردن جوانان از آموزه های دینی.

 

امروزه قبح بسیاری از مسایل ضداسلامی در افغانستان ریخته شده و با همت جریان پنهان تهاجم فرهنگی غرب، جوانان ما به سمت اسلام غربی پیش می روند. دقیقا اسلامی که ضد طالبان پرورش یافته آل سعود است با این تفاوت که آنها از آن طرف بام افتادند اینها از این طرف بام. افراط و تفریط.

 

با این مختصر باید به کرزی، اشرف غنی و عبدالله گفت: جوانان این مرز و بوم قریب ده سال با شوروی که نماد کفر و بی بندباری بود، نجنگیدند و شهید نشدند، تا امروز شما کشور را به کسانی بسپاری که مشوق مسایل جنسی و رقص مختلط و شهوت رانی ها هستند.

 

این مطلب یک تفکر طالبانی نیست زیرا طالبان دست پرورده توطئه غرب برای بدنام ساختن اسلام هستند. این یک مبنای اسلامی است که در یک کشور مسلمان و جمهوری اسلامی نباید بی و بندباری های نامشروع غربی علنی شود. نباید زنان و دختران ما به بهانه حقوق بشر مورد طمع چشمان هرزه واقع شوند. نباید در غفلت علمای دینی، مسلمانان افغانستان به ادیان دیگر ترغیب شوند. چرا که اینگونه موارد چیزی نیست جز خیانت به اسلام و مسلمین.

 

مردم از شما سه تن به عنوان شخصیتهای اول افغانستان توقع دارند که اگر این سخنان را از صدق دل و برای خدا می زنید در مقابل تهاجم این فرهنگ برهنگی بایستید و اقدام مفیدی علیه اسلام ستیزی در کشور انجام دهید و اگر اینگونه سخن می گویید تا مردم شما را مسلمان بخوانند که خود می دانید و اعمالتان.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار