افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : یکشنبه, 27 سپتامبر , 2015 لینک کوتاه خبر :

کار روی اکمالات البسه عساکر افغان ادامه دارد

رییس اوپراسیون وزارت دفاع افغانستان می گوید، کار روی اکمالات البسهء و سایر مواد مورد نیاز زمستانی عساکر افغان ادامه دارد و عجالتاً منسوبان اردوی ملی در این زمینه کدام مشکلی جدی ندارند.

 

قبل از این، اداره سرمفتش خاص امریکا در امور بازسازی افغانستان گفته بود که نیروهای مسلح افغان در زمستان امسال به کمبود البسهء زمستان روبرو خواهند شد و این تاثیرات خود را بالای قابلیت های آنها در میدان جنگ خواهد داشت.

 

اما جنرال افضل امان می گوید، با فرا رسیدن فصل زمستان بر اساس برنامه، بر زمستانی شدن منسوبان اردوی ملی افغانستان در زمینهء اکمالات البسه و هم در ارتباط به اکمالات سایر مواد مورد نیاز زمستانی، تاکید می شود:

 

” ممکن وقتیکه این سخنان را شنیده باشند، فکر کنند که قلت و کمبود البسه است. خوب به هر صورت عجالتاً مشکلی نداریم و در حال اکمالاتی البسه زمستانی هستیم. همین اکنون اکمالات تدریجی ما بسیار خوب ادامه دارد و طی یک ماه مشکل خود را به طور کلی حل می کنیم. ”

 

همزمان با این، عبدالبصیر اخپلواک قوماندان سرحدی زون 402 جنوب – شرق افغانستان، در پاسخ سوال در مورد اکمالات البسه زمستانی سربازان گفت، ما همه مسایل و موادی را که برای زمستان یک سرباز ضرورت اند، در اختیار داریم و کدام مشکلی نیست.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار