افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, امنیتی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 26 جولای , 2017 لینک کوتاه خبر :

چگونگی تحقق انتقال پولیس امن و نظم عامه و سرحدی به وزارت دفاع ملی بررسی شد

وزارت امورداخله،

روزگذشته وزارت امورداخله، نشست مشترکی را به هدف چگونگی تسریع روند انتقال قطعات امن ونظم عامه و سرحدی به وزارت دفاع ملی برگزار کرد.

در این نشست که ریاست آن را سترپاسوال مراد علی مراد معین ارشد امور امنیتی وزارت امور داخله، به عهده داشت، مسوولان تمامی بخش های وزارتهای داخله و دفاع ملی اشتراک داشتند، پیرامون چگونگی تحقق انتقال پولیس امن و نظم عامه و سرحدی به وزارت دفاع ملی بحث صورت گرفت.

معین ارشد امور امنیتی وزارت امور داخله، ضمن اشاره به چگونگی سرعت بخشیدن پروسه انتقال نهاد های متذکره به مسئولین این وزارت هدایت داد تا تمامی امکانات و تجهیزات نیروهای پولیس امن ونظم و سرحدی را بر مبنای پلان از قبل تعین شده به وزارت دفاع ملی تسلیم نموده و به زودی تدابیر انتقال عملی این نیروها را آغاز نمایند.

وی افزود که انتقال پولیس امن ونظم عامه و سرحدی یکی از عمده ترین مورد پلان چهار ساله تطبیقی وزارت امور داخله به شمار می رود که در پیشبرد این روند اقدامات جدی و عملی برداشته شده است.

در همین حال تورنجنرال جان خان سپاه رییس عمومی پلان و پالیسی ستر درستیز وزارت دفاع ملی ضمن قدردانی از رهبری وزارت امور داخله بابت تسریع روند انتقال پولیس امن و نظم عامه و سرحدی به وزارت دفاع ملی گفت که چگونگی پروسه انتقال قطعات امن ونظم عامه و سرحدی از حالت پلان گزاری به جنبه عملی نزدیک گردیده که به زودی این روند آغاز خواهد شد.

در نشست یاد شده، شماری از مسئولین وزارت های امورداخله ودفاع ملی گزارش اجرایی شدن جلسات قبلی شان را ارایه نموده و از طرف معین ارشد امور امنیتی وزارت امور داخله، هدایات لازم داده شد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار