افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 24 اکتبر , 2016 لینک کوتاه خبر :

چهارمین جلسه کمیته بین الوزارتی بعد ازشصتمین اجلاس کمیسیون وضعیت زنان برگزارشد

وزارت امور زنان

 

چهارمین جلسه کمیته بین الوزارتی  با هدف بحث روی طرح پلان تطبیقی در مطابقت با قطعنامه کنفرانس بروکسل برگزار گردید…

 

چهارمین جلسه تعقیبی کمیته بین الوزارتی بعد از شصتمین اجلاس کمیسیون وضعیت زنان، تحت ریاست الحاج دلبر نظری، وزیر امور زنان، در تالار کنفرانس های این وزارت، به تاریخ 2 عقرب سال روان دایر گردید.

 

در ابتدا وزیر امور زنان، با ابراز خوش آمدید به اشتراک کنندگان کمیته بین الوزارتی سخنان افتتاحیه خویش را در مورد این جلسه ایراد فرموده روی اهمیت و تعهدات کنفرانس بروکسل برای افغانستان صحبت نموده افزود؛ در این کنفرانس بیشتر از 75 کشور، 26 نهاد جهانی اشتراک نموده بودند که کمک های تعهد شده کنفرانس بروکسل در عرصه های میثاق شهروندی، توانمند سازی اقتصادی زنان، انکشاف شهری، ساخت زیربناهای ملی و زراعت فراگیر به مصرف خواهد رسید.

 

متعاقباٌ اشتراک کنندگان روی موضوعات؛ اجراآت ادارات محترم در مورد پلان تطبیقی قطعنامه کمیسیون وضعیت زنان، طرح پلان تطبیقی در مطابقت با کنفرانس بروکسل، پلان عمل حمایت از زنان طرح شده توسط سازمان کشورهای اسلامی در مطابقت با پلان عمل قاهره برای زنان، بحث و تبادل نظر نمودند.

 

در اخیر محترمه دلبر نظری، وزیر امور زنان، از کارکرد اعضای کمیته اظهار قدردانی نموده، جلسه را جمع بندی و بر جدیت و قاطعیت اعضای کمیسیون نسبت به وظایف سپرده شده، تأکید کردند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار