افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : یکشنبه, 21 می , 2017 لینک کوتاه خبر :

پیشنهادات مسوولین ادارهٔ آسان خدمت، مهم تلقی شد!

سر پرست وزارت کار، امور اجتماعی ، شهدا و معلولین

مسوولین ادارهٔ آسان خدمت در دیدار با سرپرست وزارت کار، امور اجتماعی، شهدا و معلولین، معلومات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

در این نشست؛ مسوولین ادارهٔ آسان خدمت به سرپرست وزارت کار، امور اجتماعی، شهدا و معلولین در مورد سیستم‌های انلاین مرتبط به این وزارت که برای مطالعهٔ بازار کار و کاریابی، جواز کار اتباع داخلی و خارجی ساخته اند؛ معلومات ارایه نموده، در مورد ساده‌ سازی سیستم خزینهٔ تقاعد نیز پیشنهادات خود را با سرپرست این وزارت شریک ساختند.

 

سرپرست وزارت کار، امور اجتماعی، شهدا و معلولین با ابراز خورسندی و سپاس‌گذاری از مسوولین ادارهٔ آسان خدمت؛ ساختن این‌گونه سیستم‌ها را در حکومت داری برقی/ الکترونیکی مهم و ارزنده خوانده؛ افزود: هرگامی که در راستای آوردن سهولت به مردم در روندهای کاری برداشته شود؛ اعتبار مردم نسبت به دولت را بیش‌تر می‌سازد.

 

آقای ذکی پيشنهادات مسوولین ادارهٔ «آسان خدمت» را در مورد کوتاه سازی و آسان ساختن روند کاری خزینهٔ تقاعد؛ نهایت مهم خوانده، از آنان خواست تا به خاطر ساده ساختن این سیستم؛ طرح نخستین/ ابتدایی شان را تهیه نمایند و همچنان سرپرست وزارت کار، امور اجتماعی، شهدا و معلولین در مورد سیستم‌های گذشته و آیندهٔ این وزارت با آن‌ها وعدهٔ هرگونهٔ همکاری سپرد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار