افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 1 فوریه , 2018 لینک کوتاه خبر :

پر از خالی؛ وقتی حکمتیار یاوه گویی می کند!

گلبدین حکمتیار

به گزارش افغان تلکس، رهبر حزب اسلامی ، گلبدین حکمتیار در مصاحبه ای با شبکه طلوع، سخنان جالبی بر زبان آورد!
حكمتيار كه ادعاى رهبرى و مبارزه ى پنجاه ساله و نوشتن 118 كتاب را دارد در مصاحبه ى اخير اش با تلويزيون طلوع جسته و گريخته بدون تسلسل منطقى دور از واقعيت و آميخته با دروغ اراجيفى را سرهم كرده، تحويل مردم داد.

او از سخنان بيهوده در عرصه ى سياست تا نظريه پردازى هاى جاهلانه در ادبيات و از نفرت پراکنى داخلى تا نوكر صفتى خارجى را در نورديد در فشانى نمود. اظهارات حكمتيار خالى از دو حالت نيست:

نخست اينكه او مردم و نسل آگاه و فعال كنونى را احمق تصور نموده و تلاش دارد با چنين اراجيفى خود را در افكار عمومى تبریه كند.
ثانيا اينكه واقعا در بساط اين مردک چيزى نيست و چانته اش خالى است كه افسوس به هواداران وى كه تا هنوز او را منحيث رهبر و مشر دنبال مى كنند.

حقيقت آن است كه دالر سبز امريكا، مديريت پاكستان، حمايت كشورهاى خليج، تبليغات و قهرمان سازى هاى رسانه هاى غرب و جهل عوام از آدمک هاى معمولى مثل گلبدين خان، رهبران كاذبى تراشيد كه سال ها وقت و انرژى مردم را ضايع نموده و كشور را در ورطه ى بحران عظيم و گسترده ى فرو برد.

اما حالا كه از آن همه امكانات خبرى نيست و تاريخ انقضايش به سر رسيده است و تا سطح جيره خوارى خاديست بچه ى شوراى امنيت ملى تنزل نموده است مى بينيم كه حاصل آن همه سال ها سياست، جنگ، وابستگى و مغاره نشينى هيچ بوده و پوچ.

محمد عارف منصوری

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار