- خبرگزاری افغان تلکس - https://www.afghantelex.com -

وعده عبدالله عبدالله به بزرگان ولایت هرات/ تمرکز حکومت بر فرصت‌های کلان اقتصادی در سال آینده

بزرگان ولایت هرات

رئیس اجرائیه پس از استماع خواسته‌های بزرگان ولایت هرات گفت که حکومت وحدت ملی تلاش دارد تا در سال آینده بالای فرصت‌های کلان اقتصادی به‌منظور کاریابی و رشد اقتصادی در این ولایت توجه بیشتر نماید.

داکتر عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان در دیدار با بزرگان ولایت هرات خواسته‌های آنان را در حوزه امنیت، بازسازی، تقویت پروژه‌های انکشافی در سال جدید مالی به‌بررسی گرفت و تاکید کرد که حکومت براساس منابع موجود به این موارد توجه می‌کند.

 

بزرگان ولایت هرات در دیدار با رئیس اجرائیه کشور خواسته‌های شان برای تامین امنیت ولسوالی‌های اطراف شهر، تمرکز بر پروژه‌های توسعه‌ای و بازسازی این ولسوالی‌ها و تقویت بخش معارف در سال جدید مالی را مطرح کردند و خواستار توجه رهبری حکومت در این موارد شدند. همچنان آنان از کارکرد حکومت وحدت ملی در زمینه‌های مختلف به‌ویژه بند سلما ستایش نمودند.

 

رئیس اجرائیه کشور پس از استماع خواسته‌های بزرگان ولایت هرات وعده داد که به‌خواسته‌های مطرح شده به‌ویژه در حوزه امنیت، معارف و بازسازی در ولسوالی‌های اطراف هرات کارهای عملی انجام می‌شود و برعلاوه آن حکومت وحدت ملی تلاش دارد تا در سال آینده بالای فرصت‌های کلان اقتصادی به‌منظور کاریابی و رشد اقتصادی در این ولایت توجه بیشتر نماید.