افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, امنیتی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 29 دسامبر , 2016 لینک کوتاه خبر :

وضعیت امنیتی ننگرهار، لغمان و کنرها بررسی شد

ستر پاسوال عبدالرحمان رحمان

معین ارشد امور امنیتی وزارت امور داخله، در سفری به زون شرق کشور، وضعیت امنیتی ننگرهار، لغمان و کنرها را مورد بررسی قرار داد.

ستر پاسوال عبدالرحمان رحمان معین ارشد امور امنیتی وزارت امور داخله، در سفرش به ولایت های زون شرق، در حالی که شماری از رییسان و جنرالان وزارت امورداخله، نیز وی را همراهی می کردند، با مسئولین نظامی، ملکی و نماینده گان نهاد های مردمی و مدنی ولایت های ننگرهار، لغمان و کنر، دیدار نموده و در جریان این دیدار ها وضعیت امنیتی ولایت های یاد شده را از زوایای مخلتف مورد بررسی قرار داد.

معین ارشد امور امنیتی وزارت امور داخله، در دیدار با مسوولین نظامی ولایت ننگرهار، قوماندان لوای نمبر یک پولیس سرحدی این ولایت را نیز معرفی کرد و مرکز آموزشی پولیس ملی در ولایت ننگرهار را به نام شهید پاسوال زرور زاهد مسمی نمود.

وی همچنان، به شکل جداگانه از قوماندانی های امنیه ولایت های ننگرهار، لغمان و کنر دیدار نموده و عملکرد نیروهای پولیس را در جهت سرکوب هراس افگنان طالب، داعش و گروه های هراس افگن دیگر مورد ستایش قرار داد.

همچنان، شماری از نیروهای پولیس ملی که در اجرای وظایف از خود شایستگی نشان داده بودند، از سوی معین ارشد امور امنیتی با اهدای تقدیر نامه مورد ستایش قرار گرفتند.

همچنان، در این دیدار شماری از نماینده گان مردم در شورای ملی و شوراهای ولایتی، موسفیدان و متفنذین قومی، ولایات متذکره در دیدار با معین ارشد امور امنیتی وزارت امور داخله، ضمن استقبال گرم از سفر وی به ولایت های زون شرق، حمایت خود را از نیروهای امنیتی کشور به ویژه نیروهای پولیس ملی اعلام کردند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار