افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 19 آوریل , 2017 لینک کوتاه خبر :

وزیر تحصیلات عالی از فرایند کاریِ کارمندان این وزارت نظارت نمود.

دوکتور فریده مومند

پوهنوال دوکتور فریده مومند از فرایند کاریِ کارمندان این وزارت نظارت نموده، چالش ها و مشکلات فرا راه  آنان را از نزدیک به تحلیل و بررسی می گیرد.

در این بررسی، در رابطه به  سرعت کار، نوع ارائه خدمات و شیوه برخورد کارمندان ادارات یاد شده، با مراجعین صحبت نموده و خواهان نظریات و پیشنهادات آنان در زمینه شد.

 

وزیر تحصیلات عالی به مسوولان مربوطه هدایت داد تا از هرنوع برخورد که باعث کند کاری در زمینه عرضه خدمات به مردم و مراجعین می شود، جداً بپرهیزند.

 

موصوف افزود، در گذشته، جریان طی مراحل اسناد دو هفته بیشتر مدت زمان را دربر می گرفت؛  اکنون حداقل در مدت سه روز اسناد مراجعین طی مراحل گردیده و واپس سپرده می شود.

 

هم چنان اسدالله ثایق آمر دفتر پذیرش عمومی،  از تسهیلاتی که جهت عرضه خدمات به مراجعین ایجاد شده، معلومات داده گفت: کارمندان این بخش با رفتار نیکو و تلاش های شبانه روزی، همواره به هم وطنان شان مصدر خدمت بوده و با کمال صداقت و وطن دوستی درحد اقل زمان، کارهای مراجعین را تکمیل می نمایند.

 

پوهنوال دوکتور فریده مومند وزیر تحصیلات عالی وقتاً فوقتا از فرایند کاریِ کارمندان این وزارت نظارت نموده، چالش ها و مشکلات فرا راه  آنان را از نزدیک به تحلیل و بررسی می گیرد.

گفتنی است که بخش های از ریاست موسسات تحصیلات عالی خصوصی و دفترپذیرش عمومی از مزدحم ترین بخش های این وزارت می باشد که بیشترین کار های مراجعین به این بخش ها تعلق می گیرد

 

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار