افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : سه‌شنبه, 26 دسامبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

وزیر امورداخله: نسل تحصیل کرده مهم ترین سرمایه کشور است

وزیر امورداخله

وزیر امور داخله در دیدار با شماری از کادر های پولیس ملی در این وزارت گفت که نسل تحصیل کرده مهم ترین سرمایه یک کشور بوده و رهبری وزارت امورداخله، تلاش دارد تا برای ظرفیت ها و کادر های منسوبین پولیس در تقرری های این وزارت از طریق امتحان رقابتی اولویت را در نظر گیرد.

در این دیدار ویس احمد برمک، وزیر امور داخله کشور، استفاده از اندوخته های جوانان تحصیل کرده را درکشور یک امر ارزنده عنوان نموده گفت: وزارت امورداخله به منظور داشتن منسوبین تحصیل کرده و مسلکی  بالای شما سرمایه گذاری نموده و باییست که چنین کدر ها در جهت تامین امنیت و تنفیذ قانون در کشور در خدمت مردم قرار گیرند، و نیز بر شما لازم است که با قامت استوار و عزم راسخ برای تامین امنیت شهروندان تان تلاش کنید.

وزیر امور داخله افزود، نسل تحصیل کرده مهم ترین سرمایه یک کشور بوده و رهبری وزارت امورداخله، تلاش دارد تا برای ظرفیت ها و کادر های منسوبین پولیس در تقرری های این وزارت از طریق امتحان رقابتی اولویت را در نظر گیرد.

وزیر امورداخله تصریح کرد که نیروهای پولیس ملی در شرایط کنونی کشور در حالت جنگ در مقابل تروریستان قرار دارند که رهبری وزارت امورداخله مطابق به برنامه هایش به تدریج پولیس ملی را به یک پولیس مسلکی مبدل می سازد.

 

  1. M Taib Safazadah :

    حالا خبر شدی!

  2. عمران امانی :

    این احمق باید استفا کند

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار