افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, خبر ویژه -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : سه‌شنبه, 25 آوریل , 2017 لینک کوتاه خبر :

وزیرامورزنان از والی لوگر قدردانی کرد

دلبر نظری

وزیرامورزنان ضمن قدردانی از کار و فعالیت های والی لوگر، در قسمت ایجاد مرکز حمایویی برای زنان و تعویض زمین  باغ زنانه ولایت لوگر صحبت همه جانبه کرده، وعده همکاری نمود.

الحاج دلبرنظری؛ وزیر امور زنان، با آقای محمد حلیم فدائی؛ والی ولایت لوگر در دفتر کاری شان، ملاقات نمود.

 

هدف از این ملاقات، ایجاد مرکز حمایویی برای زنان در ولایت لوگر به همکاری وزارت امور زنان، تعویض ساحه باغ زنانه ولایت لوگر و صحبت روی بودجه انکشافی ریاست امور زنان این ولایت، عنوان شده است.

 

نخست خانم دلبر نظری؛ وزیر امور زنان، ضمن خرسندی از تلاش و همکاری والی ولایت لوگر جهت بهبود وضعیت زنان این ولایت، از گسترش و سهم زنان در بخش های خدمات ملکی ستوده، خواهان توجه بیشتر ایشان در راستای سهم زنان در بست های کلیدی آن ولایت شد.

 

سپس آقای فدائی، با تشریح فعالیت های انجام شده در جهت توانمند سازی زنان این ولایت، از ایجاد تعمیر دارالمعلمین برای زنان، آموزش حرفه و رشد صنایع دستی زنان، خبر داده، در مورد نبودن خانه های امن، مشکلات زمین باغ زنانه و همچنین کمبود بودجه انکشافی ریاست امور زنان این ولایت صحبت های همه جانبه نموده،  خواهان همکاری وزارت امور زنان در این راستا شد.

 

در اخیر وزیر امور زنان ضمن قدردانی از کار و فعالیت های والی لوگر، در قسمت ایجاد مرکز حمایویی برای زنان و تعویض زمین  باغ زنانه ولایت لوگر صحبت همه جانبه نموده، وعده همکاری نمود.

 

قابل یاد آوریست که باغ زنانه ولایت لوگر که مربوط وزارت امورزنان میشود بالای ساحه سبز تعمیر گردیده است و نیازبه تعویض دارد. قراراست وزارت امورزنان با وزارت شهرسازی و شاروالی در زمینه صحبت نماید.

 

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار