افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 12 آوریل , 2017 لینک کوتاه خبر :

وزارت مالیه نشست اطلاع رسانی برگزار کرد.

وزارت مالیه

نشست اطلاع رسانی بمنظور انعکاس دستآورد های اخیر وزارت مالیه و رسیده گی به مشکلات مردم ولایت کندهار روز گذشته در این ولایت برگزار گردید.

در این نشست که شمار زیادی از مردم کندهار، مالیه دهنده گان، تجارملی، صنعت کاران، نماینده گان رسانه های محلی، اعضای جامعه مدنی، علمای دینی و وکلای گذر اشتراک نموده بودند. محترم عبدالحنان منیب، معاون والی کندهار در سخنان افتتاحیه خویش، طرح اطلاع رسانی وزارت مالیه را  مورد استقبال قرار داده و خواستار توجه هرچه بیشتر به مشکلات تجار ملی گردید.

 

محترم اجمل حمید عبدالرحیمزی، ریاست ارتباط و آگاهی عامه و سخنگوی وزارت مالیه، ضمن تشریح هدف اطلاع رسانی، به اشتراک کننده گان در رابطه به افزایش بی سابقه عواید ملی در دو سال گذشته، ترتیب و تطبیق بودجه ملی بادرنظرداشت اولویت های کشور، دستاورد های کنفرانس بروکسل و وارسا، مؤثریت و مثمریت شورای عالی اقتصادی برای تجار ملی و سرمایه گذاران، نصب سیستم های الکترونیکی در منابع عایداتی، ایجاد تسهیلات برای سکتور خصوصی در دو سال گذشته، کمک های اخیر دونر ها و کشور های تمویل کننده، شمولیت افغانستان در برنامه سه ساله صندوق بین المللی پول و اصلاحات گسترده در تمام سطوح وزارت مالیه معلومات مفصل و همه جانبه ارائه نمود. وی از اشتراک کننده گان این نشست تقاضا نمود تا در بخش اصلاحات و  مبارزه با فساد وزارت مالیه را همکاری نمایند.

 

همچنان در این نشست محترم محمد ظاهر عبادی، مستوفی و محترم محمد اکبر، رئیس گمرک ولایت کندهار، نماینده گان تجار ملی و صنعت کاران نیز در بخش های مربوطه شان به اشتراک کننده گان معلومات دادند.

 

قابل تذکر است که ریاست ارتباط و آگاهی عامه مطابق هدایت رهبری وزارت مالیه، در ولایات مختلف همچو نشست ها را برگزار مینماید، تا ضمن انعکاس دستاورد های وزارت مالیه، مشکلات مردم را به سمع رهبری وزارت مالیه رسانیده تا در چارچوب قوانین به جستجوی راه حل ها بپردازند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار