افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, حوادث -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 31 می , 2017 لینک کوتاه خبر :

وزارت امور داخله رویداد تروریستی امروز درکابل را محکوم کرد

 

وزارت امور داخله، حمله تروریستی صبح  امروز در کابل را به شدت محکوم و تقبیح  نموده و تاکید کرد که نیروهای امنیتی و دفاعی افغانستان انتقام خون قربانیان این رویداد را از تروریستان جنایت کار خواهند گرفت.

حوالی ساعت 8:25 صبح امروز یک تروریست با استفاده یک موتر مملو از  مواد انفجاری خود را در چاراهی ذنبق مربوطات حوزه دهم امنیتی شهر کابل منفجر ساخت که درنتیجه این رویداد 100 تن ازافراد ملکی بشمول کودکان و زنان شهید و بیشتر از 50 عراده وسایط افراد ملکی نیز تخریب و یا قسمآ خسارمند گردیده اند.

نیروهای پولیس ملی به اسرع وقت ساحه رویداد را  انسداد نموده و مجروحین را به زود ترین فرصت به شفاخانه انتقال داده اند که جزئیات بیشتر در پیوند به این رویداد بعدا به نشر خواهد رسید.

حمله تروریستی و وحشیانه در ماه مبارک رمضان با تمامی اصول و ارزش های انسانی و اسلامی در تضاد است و آشکار است که طراحان و مجریان این گونه حمله ها نه تنها بویی از انسانیت و اسلامیت نبرده اند بلکه دشمن انسانیت و اسلامیت بوده و به خاطر بد نام سازی اسلام دست به این گونه حمله ها می زنند.

وزارت امور داخله جمهوری اسلامی افغانستان ، از بارگاه ایزد متعال برای شهدا بهشت برین، برای بازمانده گان شان صبر جمیل و برای زخمیان این رویداد صحت و سلامتی عاجل استدعا می نماید.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار