افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : جمعه, 23 فوریه , 2018 لینک کوتاه خبر :

واکنش امرالله صالح به اظهارات اخیر اشرف غنی

امرالله صالح

عجب زمانه است که پیروزی های بسیار کوچک و غیر قابل لمس را حکومت از آن خود میداند و شرم آورترین ناکامی ها را اراده خدا عنوان می کند.

به گزارش افغان تلکس به نقل از اسپوتنیک، امرالله صالح؛ رییس روند سبز و رییس پیشین امنیت ملی کشور در واکنش به سخنان اخیر رییس غنی مبنی براینکه تکه تکه شدن فرزندان ما، امتحان الهی است، در صفحه فیس بوک خود چنین نوشته است: هیچ مبنای دینی ، منطقی و سیاسی نسبت به اینکه کشتار انسانها در افغانستان آزمایش خداست وجود ندارد. هیچ سندی که نشان دهد افغانستان آزمایشگاه خداست وجود ندارد .

وی افزود که انسان یگانه مخلوق خداست که اراده و توانایی برای تسلط بر رفتار خود را دارد. بزرگترین هدیه خدا برای انسان اراده است.

نمیدانم این چه نوع مشاورامور دین و فرهنگ است که چنین نطق های خرافاتی را برای رییس جمهور می نویسد. از صد ها صفت خدا فقط یکی آن قهر است.

مگر چرا دیگر بخش های دستگاه خدا در افغانستان فلج باشد و تنها بخش انتقام و آزمایش را فعال نگهدارد. بار اول است که میشنوم خدا را قدرت مانع و بازدارنده پیشرفت معرفی میکنند. توبه. توبه کنید. هزار بار توبه کنید ازین خرافات گویی و خرافات نویسی.

همه بدبختی های جاری در کشور ساخته دست و فکر انسانهاست و خدا را مسوول همه بدبختی های کشور دانستن بیچاره گی و فرومانده گی تان را نشان میدهد.

ایده و ابتکار پیدا کنید خدا مانع منطق و پیشرفت نبوده و نخواهد بود.

  1. Raes Khan :

    میگه گپ از گنده شپش از جنده برو اوشتک غیر از نفاق گپ ناق دیگه چیزی یاد نداری

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار