افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, خبر ویژه -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 24 مارس , 2016 لینک کوتاه خبر :

والی تخار دست به جیب شد!

محمد یاسین ضیا والی تخار سه باب مکتب را در این ولایت از پول شخصی و کمک مردم اعمار می کند، رییس جمهوری کشور در نخستین روز سال تعلیمی ۱‍۳۹۵ از آقای ضیا نیز بعنوان مبتکر معارف یاد کرد.

 

در همین حال مقام های محلی ولایت تخار می گویند که از ابتکار والی و شماری از باشندگان این ولایت قرار است سه باب مکتب اعمار گردد.

 

در همین حال مقام های محلی ولایت تخار می گویند که با ابتکار والی و شماری از باشندگان این ولایت قرار است سه باب مکتب اعمار می شود.

 

آقای ضیا نیز گفته است که او در نظر دارد تا تمامی ولسوالی های این ولایت را ارزیابی کرده و مشکلاتی که سر راه دانش آموزان قرار دارد را حل کند.

 

مقام های محلی ولایت تخار در حالی از ساخت سه باب مکتب به ابتکار والی این ولایت خبر می دهند که روز سه شنبه محمد اشرف غنی رییس جمهوری کشور از ضیا بعنوان فرد علم دوست یاد کرد.

 

رییس جمهور غنی در مراسم آغاز سال تعلیمی۱۳۹۵ گفت: “محمد یاسین ضیا والی تخار از جمله مبتکرین معارف است و در گذشته چندین مکتب را با همکاری بازرگانان ساخته است. “

 

آقای ضیا پیش از این نیز اعلام کرده بود که ممکن است ده ها شاگرد خیالی در مکاتب تخار وجود داشته باشند اما او افزود که هنوز تعداد دقیق آنها معلوم نیست.

 

او قبل از این گفته بود که برای حکومت داری خوب در این ولایت فساد را ریشه کن می کند و در صدد آن است تا مکاتب در تخار جز از مکتب های نمونه در سطح کشور به شمار برود.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار