افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 27 دسامبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

والی بلخ: عبدالله پاسخی ندارد بدهد/ دهان باز کند باز هم می گویم

عطامحمدنور عبدالله

عطامحمد نور: عبدالله عبدالله پاسخ سخنانم را نداشته و اگر دهان باز کند حرف‌های بیشتری نیز برای گفتن دارم.
عطامحمد نور بار دیگر در جمع هواداران خود عبدالله عبدالله را به خیانت و توطیه علیه اعضای حزب جمعیت اسلامی افغانستان متهم کرده است.
عطامحمد نور روز گذشته و در جمع هواداران خود بار دیگر عبدالله عبدالله را به خیانت متهم کرد و اظهار داشت رییس اجراییه حرفی برای دفاع از خود ندارد.
وی افزود: عبدالله عبدالله در برابر اتهامات وی پاسخی نداشته و اگر دهان باز کند حرف‌های بیشتری نیز برای گفتن دارد.

چند روز پیش عطامحمد نور در واکنش به برکناری اش از مقر ولایت بلخ توسط ارگ ریاست جمهوری، عبدالله عبدالله را متهم به خیانت و توطیه کرده بود اما عبدالله عبدالله در نشست شورای وزیران این اتهامات را رد کرد.

عطامحمد نور بار دیگر اتهاماتی را که پیش از این علیه عبدالله عبدالله مطرح کرده بود تکرار کرد و داکترعبدالله را تهدید به افشاگری‌های بیشتری کرد.

رییس اجراییه حزب جمعیت اسلامی تاکید کرد عبدالله عبدالله پسر ارشد احمدشاه مسعود و برادران او را منزوی کرده است و بسیاری از شخصیت‌های جهادی پنجشیر را نیز خانه‌نشین کرده است.

عطامحمد نور بار دیگر به رهبران حکومت وحدت ملی هشدار داد که در برابر زورگویی‌ها ایستاده‌گی خواهد کرد و با مشت آهنین پاسخ زورگویان را خواهد داد.

وی افزود: رهبران حکومت وحدت ملی در نظر دارند تا با پلان توطیه جنرال عبدالرازق اچکزی قوماندان امنیه ولایت کندهار را نیز برکنار کنند.

این در حالی است که روز گذشته اداره ارگان‌های محلی گفته بود به زودی والی جدید بلخ که از سوی ارگ ریاست جمهوری تعین شده است کار خود را در این ولایت آغاز خواهد کرد.

اما حزب جمعیت اسلامی افغانستان به حکومت وحدت ملی هشدار داد به والی جدید اجازه فعالیت در ولایت بلخ را نخواهد داد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار