بخش : اخبار, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 13 جدی , 1396 لینک کوتاه خبر :

هشدار قوماندان امنیه کندهار به ع و غ

جنرال عبدالرازق اچکزی

جنرال عبدالرازق اچکزی قوماندان امنیه کندهار به رهبران حکومت وحدت ملی هشدار داد که تصمیم‌های نادرست آنها به صلاح کشور نیست و عملکرد آنها سبب فاصله گرفتن مردم از حکومت شده است.
وی در واکنش به برکناری احتمالی خود توسط دولت افغانستان اعلام کرد که حکومت وحدت ملی دولت یک دولت توافقی است به همین دلیل صلاحیت برکناری مرا ندارد.

قوماندان امنیه ولایت کندهار در واکنش به برکناری احتمالی خود از سوی رهبران حکومت وحدت ملی گفت: حکومت وحدت ملی یک دولت توافقی است و صلاحیت برکناری وی را ندارد.

جنرال عبدالرزاق تاکید کرد: حکومت وحدت ملی مرا تعین نکرده است بنابراین برکنار نیز نمی‌تواند، من به خواسته مردم کندهار آمدم و به خواست مردم کندهار از این ولایت کنار می‌روم.

وی تصریح کرد حکومت وحدت ملی یک دولت انتخابی نیست پس نمی‌تواند با ارسال حکم کسی را برکنار کند، عملکرد حکومت وحدت ملی دیگر قابل تحمل نیست.

قوماندان امنیه کندهار همچنین با اشاره به ناامنی‌ها در وُلسوالی موسی‌قلعه ولایت هلمند، رهبران حکومت وحدت ملی را به ایجاد ناامنی عمدی در این وُلسوالی متهم کرد.

این در حالی است که شایعاتی درباره برکناری جنرال عبدالرازق توسط اشرف غنی در برخی از رسانه‌ها نشر شده بود که هنوز از سوی منابع رسمی تایید نشده است.

پیش از این عطامحمدنور نیز در نشست خبری در بلخ گفته بود که اشرف غنی برای برکناری جنرال عبدالرازق تلاش خواهد کرد.

ولایت کندهار در طی دوره قوماندانی جنرال عبدالرازق اچکزی از امنیت بسیار خوبی برخوردار بوده و است و هم اکنون کندهار از ولایات نسبتاً امن افغانستان است.

  1. داهم خر سو اطا خو له مخ خر وو

  2. ته هم په خره سفریی جای سته

  3. ههههههههههههههههههههههههههههه

  4. ميگويند كه سال گرم بيايد
    رزاق هم ريش ميكشد

  5. مزدور ته داسی خبری نوی په کار تنخوا دحکومت نه اخلی او خدمت لندغرو ته کوی نمک حرامه

  6. زنده باد قهرمانان اسلام دلیرمردان افغانستان

  7. زنده باد جنرال پرافتخار پشون واقعی وطن از طرف پجشیری تقدیم تان موفق وکامیاب باشی شیر های پنجشیر پشتی خای تواست

  8. لغنت به قوم پرستان این وطن قهرمان

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
آخرین اخبار