افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, امنیتی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : یکشنبه, 25 ژوئن , 2017 لینک کوتاه خبر :

نمازعید باید در فضایی امن اقامه شود

تاج محمد جاهد

وزیرامورداخله به تمام قوماندانان پولیس دستور داد تا امنیت مساجد ، عیدگاه ها و تفریگاه ها را در سراسر کشور فراهم نمایند.

سترپاسوال تاج محمد جاهد وزیر امورداخله کشور در حالی که معینان و روئسای مرکزی وزارت امورداخله حضور داشتند از طریق ویدویو کنفرانس با قوماندانان امنیه زونهای هشتگانه پولیس و قوماندانان امنیه ولایات کشور و همچنان لوا های پولیس نظم عامه و سرحدی صحبت نموده و به آنان دستور داد که با فرا رسیدن ایام عید سعید فطر در تمام بیز ها، قرار گاه ها شان به حالت احضارات درجه یک قرار داشته باشند.

وزیر امورداخله به قوماندانان تاکید کرد تا اماکن تفریحی، مساجد و عید گاه را که در آن محلات تجمعات بیشتر شهروندان میباشد تحت پوشش شدید امینتی و استخباراتی خویش قرار دهند تا مردم متدین افغانستان بتوانند در یک فضای صلح و امنیت کامل نماز عید را ادا نمایند.

وی تصریح کرد که دشمنان مردم افغانستان توان مقابله مستقیم و رو در رو را با نیروهای امنیتی ندارند از این لحاظ دشمن به انجام پلان های شوم و خصمانه رو آورده و مردم بیگناه را هدف قرار میدهند که این کار شان خلاف ارزشهای اسلامی و بشری میباشد.

در اخیر قومانان زون ها و قوماندان امنیه ولایات باالنوبه، به وزیر امورداخله اطمینان دادند تا در راستای تامین امنیت به ویژه تامین امنیت روزهای عید سعید فطر بیشتر از پیش تلاش نموده و به دشمنان قسم خورده مردم افغانستان اجازه نمیدهند که امنیت و آرامش مردم را برهم بزنند.

 

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار