افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : جمعه, 15 ژوئن , 2012 لینک کوتاه خبر :

نشست قلب آسیا، فرصتی برای افغانستان است.

نشست وزیران خارجه کشورهای قلب آسیا در کابل یک فرصت بی نظیر برای افغانستان است.

سخنگوی ائتلاف ملی افغانستان با ابراز این مطلب می گوید که شک و تردیدهایی وجود دارند که حکومت افغانستان از این فرصت بگونه ای درست و در راستای منافع ملی بهره برداری کرده بتواند.

دراین حال حزب حق و عدالت افغانستان بر چگونگی نتایج این نشست تاکید می ورزد و جبهه ملی افغانستان اعتماد سازی را در داخل کشور سنگ پایه ای برای موثر بودن هر تدبیرجهانی می داند.

سخنگوی ائتلاف ملی افغانستان نشست وزیران خارجه کشورهای قلب آسیا در کابل بسیار مهم می داند اما به این باور است که حکومت افغانستان نتوانسته است از نشست های بزرگ گذشته بگونه ای درست بهره برداری کند.

در این حال حزب حق و عدالت افغانستان برگزاری نشست کشورهای قلب آسیا را در کابل بسیار مهم می داند و بر چگونگی نتایج این نشست تاکید می ورزد.

از سوی هم جبهه ملی افغانستان از برگزاری نشست وزیران خارجه کشورهای قلب آسیا در کابل استقبال می کند و بیشتر بر کار اعتماد سازی در داخل کشور اشاره می کند.

نشست وزیران خارجه کشورهای قلب آسیا در حالی در کابل برگزار می شود که شماری از احزاب سیاسی می گویند تا هنگامی که اعتمادسازی در دستگاه دولت بگونه ای درست به میان نیاید این نشست ها نمی تواند دستاوردهای چشمگیری برای افغانستان داشته باشد.

افغان پیپر

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار