افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : سه‌شنبه, 25 اکتبر , 2016 لینک کوتاه خبر :

ملاقات دکتورعبدالله عبدالله با بزرگان ولایت غزنی

عبدالله عبدالله

 

دکتورعبدالله عبدالله رئیس اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان در این نشست گفت: رسیدگی به مشکلات مردم از مسوولیت اصلی ما میباشد.

 

دکتورعبدالله عبدالله رئیس اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان بعد از ظهر روز گذشته در دفتر کارش در قصر سپیدار با شماری از وکلای شورای ولایتی و بزرگان ولایت غزنی دیدار و گفتگو نمود.

 

درنخست نشست بزرگان و محاسن سفیدان ولایت غزنی نا امنی، تنقیص نیروی های امنیتی و دفاعی ولایت غزنی و موجودیت برخی از مقامات دولتی که موثریت و کارایی لازم را ندارند از مهمترین مشکلات شان عنوان نمودند.

 

همچنان اشتراک کنندگان افزودند که مردم ولایت غزنی با وحدت و همدلی باهم زندگی کردند و زندگی می کنند، اما کسانی هستند که در صدد برهم زدن اتحاد آن خطه باستانی میباشند، از رئیس اجرائیه خواستند که در رفع مشکلات ذکر شده اقدامات عملی روی دست گیرند.

 

جلالتمآب دکتورعبدالله عبدالله رئیس اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان در این نشست گفت: رسیدگی به مشکلات مردم از مسوولیت اصلی ما میباشد، وی همچنین اضافه نمود در خصوص مشکلات نا امنی و کاهش نیروهای امنیتی و دفاعی ولایت غزنی به ادارات ذیربط هدایت می دهد که هرچی عاجل به چالش های مزبور توجه و رسیدگی نمایند.

 

اما در قسمت جابجایی مقامات بلند دولتی آن ولایت با مشوره مردم از راه های قانونی در صدد حل این مشکل نیز میباشیم.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار