افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : سه‌شنبه, 9 آگوست , 2016 لینک کوتاه خبر :

ملاقات اکلیل حکیمی با وزرای زراعت و مالداری و انکشاف دهات

حکیمی و ضمیر

 

شاغلی اکلیل حکیمی، وزیر مالیه روز گذشته بمنظور مصرف بودجه انکشافی با محترم اسد الله ضمیر، وزیر زراعت و مالداری و محترم نصیر احمد درانی، وزیر انکشاف دهات بطور جدا گانه در دفتر کارش ملاقات نمود.

 

وزیر مالیه با وزاری متذکره  بمنظور مصرف بودجه انکشافی؛  پروژه به پروژه صحبت نمود تا بهدف تعیین شده مصرف بودجه که یکی از تعهدات ما در کنفرانس بروکسل میباشد نایل آیم.

 

وزرای محترام زراعت و انکشاف دهات با ارائه معلومات در مورد هر پروژه  انکشافی اظهار داشتند که الی ختم سال مالی هدف تعیین شده بودجه انکشافی را بادرنظرداشت موثریت و مثمریت حصول خواهند نمود.

 

براساس تصمیم کابینه و هدایت جلالتمآب محمد اشرف غنی رئیس جمهور اسلامی افغانستان مبنی بر مصرف بودجه انکشافی، پروسه دیدار ها بمنظور حصول هدف تعیین شده مصرف بودجه  با وزارت های  انرژی و آب، زراعت و مالداری، انکشاف دهات، معارف، صحت عامه و د افغانستان برشنا شرکت که تقریباً ۷۸ فیصد بودجه انکشافی را در اختیار دارند،  روز گذشته آغاز گردید.

 

قابل تذکر است وزارت مالیه بمنظور مصرف بودجه تسیهلات زیادی را برای واحد های بودجوی فراهم نموده و در صورت مشکل در قسمت مصرف بودجه وزارت مالیه با آنها همکاری لازم مینماید.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار