افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 22 ژوئن , 2016 لینک کوتاه خبر :

ملاقات الحاج دلبر نظری؛ وزیر امور زنان با مسوولان پروژه پروموت

دلبر نظری

 

الحاج دلبر نظری؛ وزیر امور زنان باعبدالعزیزکریمی؛ نماینده دفتر USAID و خانم لیدا هدایت؛ مسوول بخش رهبریت پروژه پروموت، با حضور معینان وزارت امور زنان، به تاریخ اول سرطان سال جاری در دفتر کاری شان ملاقات کرد.

 

هدف از این ملاقات، ارایه شش ماهه گزارش از نتیجه و تطبیق  پروژه پروموت به هئیت رهبری وزارت امور زنان و بیان پیشنهادات سودمند از سوی هئیت رهبری وزارت امور زنان، برای بهبود و موثریت هرچه بهتر این پروژه ،عنوان شده است.

 

نخست نماینده دفتر USAID، با ابراز خرسندی از همکاری ها و حمایت وزارت امور زنان از پروژه پروموت، افزود ” پروژه پروموت به همکاری و حمایت وزارت امور زنان و دیگر نهاد های ذیربط توانسته اند که  بانوان را در بخش رهبری با نتایج قناعت بخش آموزش دهند و بیشتر این بانوان  وزارت امور زنان را  مکان امن و حامی زنان ارزیابی کرده اند”.

 

در ادامه رییس بخش رهبری پروژه پروموت، از تطبیق و نتایج این پروژه، در بخش توانمند سازی زنان و رهبریت، به هیئت رهبری وزارت امور زنان گزارش ارایه نموده، افزود” در طی شش ماه گذشته پروژه پروموت، بیش از 14 صد زن را در بخش رهبری آموزش داده است و این بانوان بعد از فراغت موفقیت های قناعت بخش را بدست آورده اند”.

 

وزیر امور زنان ضمن قدردانی از فعالیت های دفتر USAID ، تطبیق درست پروژه پروموت را برای توانمند سازی زنان افغان در بخش های مختلف ارزنده دانست و برای موثریت هرچه بیشتر این پروژه خواهان نظارت دوامدار وزارت امور زنان از فعالیت ها وبرنامه های این پروژه شده، افزود: “پروژه پروموت برای ارتقای ظرفیت زنان افغان، خدمات موثری را انجام میدهد و برای داشتن نتایج بهتر باید وزارت امور زنان در بخش های مختلف این پروژه نظارت داشته باشد تا با همکاری و هماهنگی هردو طرف خدمات بهتر از قبل به نفع زن افغان صورت گیرد”.

 

در اخیر خانم سپوژمی وردک، معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان و خانم نبیله مصلح؛ معین مالی و اداری وزارت امور زنان در زمینه صحبت نموده، نظارت وزارت امور زنان را از قرار داد ها و جریان خدمات پروژه پروموت در مرکز و ولایات کشور برای بهبود کیفیت درسی این پروژه  مهم عنوان نمودند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار