افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, امنیتی, خبر ویژه -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : سه‌شنبه, 30 می , 2017 لینک کوتاه خبر :

معین ارشد امورامنیتی، وضعیت کشور را بطورمجازی بررسی کرد

ویدیو کنفرانس

معین ارشد امور امنیتی وزارت امورداخله از طریق ویدیو کنفرانس با قوماندانان زونهای ساحوی هشت گانه پولیس وضعیت امنیتی کشور را مورد بررسی قرار داد.

در این ویدیو کنفرانس سترپاسوال مراد علی مراد معین ارشد امور امنیتی وزارت امورداخله با قوماندانان زون های هشت گانه پولیس ،قوماندانان امنیه ولایات و قوماندانان لواهای نظم عامه و سرحدی روی پلانهای عملیاتی ، هماهنگی با سایر نیروهای امنیتی و دفاعی کشور ، مبارزه جدی با فساد اداری ، تروریزم و مواد مخدر تاکید کرد.

 

معین ارشد امورامنیتی از دست آورد و فدا کاری نیروهای پولیس ملی در امر مبارزه با تروریزم و دهشت افگنی ابراز قدر دانی نموده افزود، وظایف اساسی پولیس تامین امن و نظم عامه و مبارزه با جرایم جنایی در جامعه است مگردر شرایط کنونی، پولیس در خطوط مقدم نبرد در مقابل تروریستان و دشمنان مردم افغانستان سینه خود را سپر نموده از مردم خود حراست مینماید.

 

وی به تمام قوماندانان زونهای ساحوی و قوماندانان لواهای نظم عامه و سرحدی هدایت داد تا با پدیده شوم فساد مبارزه جدی نموده افراد فساد پیشه را شناسایی و به ارگانهای عدلی و قضای معرفی نمایند.

 

در این ویدیو کنفرانس معین ارشد امور امنیتی به قوماندانان زونها گفت، از سوی رهبری وزارت امورداخله پلانهای روی دست گرفته شده است تا در حل چالشهای فرا راه شان رسیده گی صورت گیرد.

 

در اخیر قوماندانان نیز اطمینان دادند تا در راستای تامین امنیت ، مبارزه با تروریزم و فساد تلاش جدی نموده و از هیچ نوع سعی و تلاش دریغ نمی ورزند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار