- خبرگزاری افغان تلکس - https://www.afghantelex.com -

معرفی محمد ایوب انصاری به حیث قوماندان امنیه جدید ولایت لوگر

ارسلا جمال والی ولایت لوگر در اثر انفجار بمب کشته شد

 

بر اساس دستوری وزارت امور داخله کشور، محمد ایوب انصاری به عنوان قوماندان امنیه جدید این ولایت طی مراسمی به گونه رسمی معرفی شده و آغاز به کار کرد.

 

دفترمطبوعاتی ولایت لوگر با نشر خبرنامهء گفته است که در این مراسم محمد حلیم فدایی والی این ولایت، محمد شیرزاد قوماندان زون۳۰۳ سپین غر و شماری از مقام های محلی این ولایت حضور داشتند.

 

آقای فدایی از کارکرد محمد داوود احمدی، قوماندان امنیه پیشین این ولایت قدردانی کرده گفت : داشتن هماهنگی میان نیروهای نظامی و مردم سبب شده است که در مقایسه با سال های گذشته امنیت در این ولایت بهتر باشد.

 

به گفته فدایی، نظر به سال های قبل نزدیک به ۴۵ درصد در واقعات امنیتی کاهش آمده که این نشان دهنده مدریت درست و زحمات شبانه روزی قوماندان امنیه قبلی و دیگر مسوولان است.

 

او گفت: تقاضای ما از حکومت وحدت ملی این است که محمد داوود احمدی را در مقام مناسب که شایسته کارکرد هایش باشد معرفی کند.

 

والی لوگر همچنان از مردم خواست که در روند صلح و آشتی میان طالبان و حکومت وحدت ملی تلاش و همکاری کنند زیرا با ادامه جنگ صلح تامین نخواهد شد.

 

او از قوماندان امنیه جدید این ولایت خواست تا برای تامین امنیت و آرامش مردم این ولایت تلاش کند.

 

در همین حال محمد داوود احمدی، قوماندان امنیه پیشین این ولایت گفت: تغییر و تبدیلی در دولت یک اصل است، و در مدت کارم به حیث خدمت گار در این ولایت به هیچ مافیا، غاصب زمین ، زورمندان و قاچاقبران مواد مخدر تسلیم نشده ام، تنها آمده بودم و با این همه خاطره ها و تقدیر از ولایت می روم و این بزرگترین ارزش در زندگی ام است.

 

از سویی هم محمد ایوب انصاری، قوماندان امنیه جدید محمد ایوب انصاری گفت: من متهد به ارزش های اسلامی و افغانی هستم، با یک قلم به این ولایت آمده ام و با یک قلم از ولایت می روم و برای مبارزه با مواد مخدر، قاچاقبران و مافیای زمین از هیچ نوع تلاش دریغ نمی کنم.