افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار, اقتصادی, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 1 نوامبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

مشکلات امنیتی جوزجان بررسی شد

عبدالله عبدالله

داکتر عبدالله عبدالله، در دیدار با والی و برخی نمایندگان جوزجان در شورای ملی، ضمن بررسی اوضاع امنیتی جوزجان، دربارۀ پروژه‌های توسعه‌یی آن ولایت بحث و تبادل نظر کردند.

در این برنامه، لطف‌ الله عزیزی والی جوزجان دربارهٔ اوضاع امنیتی، پروژه‌های توسعه‌یی و مشکلات باشنده‌گان جوزجان در سایر عرصه‌ها به رییس اجراییه کشور گزارش مفصل ارایه کرد.

عزیزی در گزارش خود از مشکلات بیجاشده‌گان داخلی، وضعیت معارف در برخی مناطق ناامن، تحرکات دشمن، ضرورت تقویت نیروهای امنیتی و عملیات تصفیوی و مشکل آب‌رسانی شهر شبرغان یادآوری نمود.

وی همچنان، در مورد چگونگی پیشبرد پروژه‌های توسعه‌یی و تامین امنیت محل پروژه‌ها و اهمیت آن بر رشد اقتصاد کشور معلومات داد و خواستار تدابیر بیشتر و اقدامات جدی‌تر در این زمینه گردید.

رییس اجراییه کشور گفت: مشکلات بیجا شده‌گان داخلی ولایت جوزجان را در یک جلسهٔ دیگر با حضور وزیر مهاجرین و سرپرست اداره ملی مبارزه به حوادث به بحث می‌گیرد و پس از آن اقدامات لازم صورت می‌گیرد.

رییس اجراییه کشور اطمینان داد که مشکلات امنیتی این ولایت را در جلسهٔ شورای امنیتِ این هفته مطرح می‌کند تا دربارهٔ آن تصامیم عملی گرفته شود.

داکتر عبدالله عبدالله، به والی جوزجان هدایت داد که یک گزارش مفصل از چگونگی تطبیق پروژه‌های توسعه‌یی که کارش جریان دارد یا متوقف شده است، تهیه کند که براساس آن مشکلات پیگیری و حل گردد.

در این دیدار، فهیمه سادات نماینده‌ مردم جوزجان در پارلمان کشور و شماری از بزرگان و رؤسای ولایتی این ولایت نیز حضور داشتند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار